Jump to content

Połączenie przerwane/ wyrzucanie z gry


Recommended Posts

Witam.

Po zainstalowaniu paczki Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.10.0.1_06 a także nowszej 07 wyrzuca mnie z gry (połączenie przerwane) 

Kilka reinstalacji włącznie z całą grą nic nie pomogło, mogę natomiast normalnie wejść i grać bez zainstalowanych modów czy XVM. 

W polu pod EU1 i EU2 świeci się na czerwono inicjalizacja.

Dodam jeszcze że przy instalacji paczki 06 zainstalowałem też WOT Cleanera i go użyłem (może nie poprawnie)

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i dziękuje za fajne paczki

 

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by korzen
nie dołączyłem zip
Link to comment

Wygląda, że faktycznie XVM, wczoraj instalowałem różne mody i jeżeli nie były związane z XVM to gra chodziła normalnie a jak dołożyl\łem coś z XVM nie dało się wejść. Ciekawe, że mało ludzi skarżyło się na ten problem. 

Tak czy inaczej dzięki za pomoc.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odgrzewam temat choć wiem, że problem leży po stronie XVM. Minęły już prawie 3 tyg. od czasu gdy pojawił się problem i przez ten czas nic się nie zmieniło, jak tylko zainstaluję coś z paczki zawierające XVM, gra się rozłącza i nie da się wejść. Może ktoś mógłby jakoś pomóc, coś podpowiedzieć. W necie cicho albo nie potrafię znaleźć, czy tylko u mnie występuje taki problem? Proszę pomóżcie czołgiści. Wszystkie objawy takie jak wyżej opisane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.