Jump to content

Nie działająca paczka modów - nic nie działa


Recommended Posts

Witam, z przykrością muszę stwierdzić że od jakiś 3 tygodni nie działają mi żadne modyfikacje. Próbowałem już wszystkiego: przeinstalowanie gry, przeinstalowanie modów, miliony restartów komputera, czekanie na aktualizację i pobieranie innych wersji modpacków (po micro aktualizacjach w grze). 

Opiszę jak to wygląda:

po włączeniu gry kręci się na środku ekranu to koło zębate i jest tam logo aslain więc instaluje raczej wszystko dobrze

w garażu nie ma żadnych modów chociaż po prawej w tym wysuwanym panelu pokazuje mi się '' Aslain's ModPack  v1.10.1.3 #08 Aktualny Lista zmian  +  Pomoc " drugą rzeczą która w garażu jest niecodzienna to to, że z załogantów widać tylko dowódcę a reszta załogantów jest na miejscu ale jest niewidzialna (tak jak by ich nie było)

to już chyba wszystko 

shot_001.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

No jednak niektore mody dzialaja, np. ten od pokazywania wersji modpacka :)

 

Co do reszty czyli w sumie glownie XVM jakby nie widac, co oznacza prawdopodobnie brak uprawnien admina, zarowno w czasie instalacji jak i grania w gre. Proponuje zaczac od tego, tym bardziej ze instalujesz do program files a tam wymagany jest admin.

Link to comment

zainstalowałem i odpaliłem z administratora 

dołożyłem dodatkowo mod - kalkulator biegłości który dawnej działał bez przeszkód a teraz jest napisane w prost co widać na ss że coś jest z nim nie tak

jeśli chodzi o resztę modów nadal nie działają co też widać na ss

shot_002.jpg

Link to comment
  • Administrator

Tak jak myslalem, jest problem z uprawnieniami, czyli nie grasz jako admin i nie instalowales modow jako admin.

 

Proponuje abys nie instalowal gry w Program Files, zrob inny folder z nia, np. samo Games

 

np. IOError: [Errno 13] Permission denied: './mods/configs/mods_gui/i18n/pl.json'

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.