Jump to content

Brak największego panelu graczy w Wielkiej bitwie


Recommended Posts

Piszę tutaj właściwie z pytaniem, czy jest to problem modpacka - zdążyłem już posprawdzać polskie i angielskie oficjalne forum WoT, ale nikt nie miał (ostatnio) podobnego lub tego samego problemu.

 

Po rozpoczęciu bitwy w trybie "Wielka Bitwa" dla tierów X znika panel 'potrójny' czołgów, czyli ten największy.

Starałem się zrobić jak najwięcej screenshotów, więc po kolei:

 

1. Przy oczekiwaniu na rozpoczęcie bitwy panele są normalnie widoczne

aslain-1.jpg

2. Po rozpoczęciu bitwy panele "znikają" - nic nie klikałem, po zakończeniu odliczania znikły samoczynnie

aslain-2.jpg

3. Mniejsze panele "pojedyncze" działają

aslain-3.jpg

4. Myślałem, że to kwestia HitLoga, który zasłania panele i tworzy niekompatybilność

aslain-4.jpg

5. Tutaj już nie zdążyłęm Screenshota zrobić, ale PS pomógł - HitLog, nieważne czy pusty czy są trafienia - przesuwa się w miejsce paneli, mimo że klikam opcję tą ostatnią - bo wygląda, jakby kliknięta była pierwsza

aslain-5.jpg

 

To, co już zrobiłem:

1. Przeinstalowałem cały pakiet Aslaina bez zapisywania konfiguracji, zrobiłem ją od nowa przy instalacji
2. Używam oczywiście najnowszego launchera gry i Aslaina (1.11.0.0_15)

3. Zainstalowałem od nowa paczkę modów tylko z celownikiem, by być w stanie zagrać artą na wielkiej bitwie - gra była praktycznie czysta oprócz tego celownika

4. Wyłączyłem i włączyłem komputer 🙂

5. Nie używam zewnętrznych antywirusów, problemów z zaporą Windows nie ma

6. Przy opcjach instalacji modpacka usuwałem wcześniejsze wersje, czyściłem cache gry i logi pythona - zawsze czyszczę

7. Nie używam żadnych opcji dot. paneli graczy z ModPacka! To co widać na Screenach to oryginalne z gry

 

 

Gram na:

rodzielczość 4K 16:9 60Hz

HighEnd PC - RTX 2060 Ti, Ryzen 5700X, Ram 32GB, SSD M.2 Ultra, łącze 500/50

 

 

Utworzyłem Logi aplikacją Aslaina Archiver

http://s000.tinyupload.com/?file_id=00296621133206081816

 

To chyba wszystko co mogłem napisać,

Dzięki za wszelkie odpowiedzi!

Edited by iovv_w
Link to comment
  • Administrator

Będę dopiero dostępny kolo 8 stycznia, ale wydaje mi się ze wg coś popsuło pewnie, juz były w grudniu zgłoszenia z problemami w grand battle tj. brak ikonek na minimapie.

Ciezko to tez sprawdzic na zywo bo zeby wylosowalo taka bitwe to cud.

  • Like 1
Link to comment
  • Administrator

Zainstalowalem te same mody, i na powtorce z Grand Battle widze wszystkie panele.

 

Czy ten problem wystepuje zawsze czy czasami?

Probowales przelaczac kombinacja ctrl+tab?

 

Sprawdzałem logi i widziałem jakby błędy z XVM, także z tym nic zrobić nie mogę raczej, i jeśli problem wsytępuje też na xvm ze strony twórców to należy im to zgłosić wraz z logami.

Link to comment

Wybacz za brak odpowiedzi - spróbuję poprzełączać kombinacją klawiszy

 

Było to tak, że jak grałem pierwszą Wielką Bitwę to widziałem te panele dopóki nie kliknąłem guzika by zmienić na mniejszy - chciałęm zobaczyć jak wygląda na innym panelu. Potem już nie byłem w stanie wrócić do największego.

 

Sprawdzę i dam znać 🙂

Link to comment

Sprawdziłem i też skrótami klawiszowymi nie zadziałało - przynajmniej od razu.

 

Zacząłem panicznie klikać wszystko naraz i nagle się panele pojawiły - nie jestem w stanie nawet powiedzieć co kliknąłem, jednak myślę, że te skróty coś pomogły 🙂

 

Dzięki Wielkie, w końcu widzę drużyny 🙂 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.