Jump to content

Problem z wywalaniem gry, zrywaniem połączenia, tuż po zakończeniu bitwy.


Recommended Posts

Witam.

Problem polega na tym, że wyrzuca mnie z gry tuż po zakończeniu bitwy, w momencie wchodzenia do garażu, widzę jeszcze wynik bitwy, po czym zrywa połączenie.

Regularnie to się dzieje na natarciach, twierdzach, niemal zawsze. 

Zauważyłem też, że gdy skończę bitwę wcześniej od innych i sam wyjdę z gry do garażu, to wtedy najczęściej mnie nie wywala, jest ok i mogę wejść w kolejną bitwę.

Kolejny problem występuje w trakcie bitwy, przez moment, około 1-2 sekundy gra zacina się, hakuje, w momencie użycia prawego przycisku myszy, celując na pojazd przeciwnika.

PS. Mój modpack nie zawiera aplikacji "WoT Mods Cleaner"

Problem opisany wyżej, występuje od bardzo długiego czasu, z każdą aktualizacją liczyłem na zniknięcie problemu.

Pozdrawiam. 

_Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_Options.inf _Aslains_Installer_CompList.log xvm.log python.log

Link to comment
  • Administrator

Po przeanalizowaniu logów stwierdzono że mod Ostatnie Trafienia się wykrzacza, proponuje w tym przypadku odinstalowanie go.

 

Quote

PS. Mój modpack nie zawiera aplikacji "WoT Mods Cleaner"

 

Ponieważ go nie zainstalowano, jeśli chcesz używasz tego moda do czyszczenia WoT należy wybrać go w czasie instalacji.

  • Like 1
Link to comment

Witam podepnę się pod tą dyskusję ,czy możesz zaktualizować modpacka, chodzi o to że wyszły 2 micro paki a po nich zaczął fiksować modpak. U mnie po zalogowaniu dochodzi do wybrania serwera i nic nie ma ,ani serwera ani pingu w rogu wszystko pali się na czerwono .Obecnie działam na Protankach w wersji rosyjskiej i tam o dziwo mam tę funkcję ostatnie trafienie i wszystko jest ok. Więc myśle że trzeba było by zrobić uaktualnieienie samego modpaka .Kiedyś kilku polaków robiło swój autorki modpack teraz tylko ty robisz w wersji pl jak i ang, jescze Protanki robia dobre ale cześc nie ma wyświetleń co się zaznacza w konfiguracji więc na razie czekam na odświeżenie twojej paczki .

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.