Jump to content

Recommended Posts

Aslain, z całym szacunkiem do Ciebie i do Twojej pracy ale.... Wszyscy wiemy, że ta paczka jest robiona przez Ciebie. Tylko wez KURW* wywal te preloadery bo nawet na chacie klanowym nie moge pisac bo widze tylko Twój preloader i napis "connecting....". Dopiero po restarcie wszystko wraca do normy. Na chu* komu preloader. Pole tekstowe jest zablokowane.... Na prawdę wszyscy wiemy, ze to Twoja paczka, nie musisz tego obwieszczac całemu światu przyczyniając się do spaprania wbudowancyh funkcji gry... I mówie to jak programista....

Edited by UltimateOpponent
Link to comment
  • Administrator

Nie wiem o czym mowisz, moze pokaz to na obrazku ale nie przypominam sobie abym mial cos takiego w Warships.

 

Chociaz.... jesli jednak miales na mysli Czołgi, oznacza to że się pomyliłeś pisząc w złym dziale, ale nie tylko tu sie pomyliles bo jesli chodzi Ci o znaczek Aslain na ekranach ladowania we WoT to nie wplywa to nic na czas oczekiwania laczenia czy ladowania, podmieniony jest tylko obrazek reszta to oryginalny plik od gry, po trzecie mozna to sobie wylaczyc w modpacku w dolnej czesci listy modow, wiec pewnie sam sobie ten mod zainstalowales albo wybrales moj setup z menu instalatora ktory ma to predefiniowane, ale nawet i wtedy mozna to sobie odznaczyc w instalatorze na samym dole, wiec jako programista powinienes wlozyc wiekszy wysilek w rozwiazanie swojego problemu zamiast przychodzic tu i pisac w nieprzyjaznym tonie do mnie.

 

9a40bbfc8d333fbca5a0dc69796b7042.png

Link to comment

Najmocniej przepraszam, nie ten temat. Racja, miałem na myśli WoT. Tutaj jest mój błąd. Nie mam na mysli ekranu ładowania. Logo pojawia się czasami w czacie klanowym i jest on zablokowany (pole tekstowe). Nie wiem czemu się tak dzieje, ale następnym razem zrobie screena i wstawie w odpowiednim dziale. Niemniej jednak problem występuje, ale jedynie sporadycznie, więc pewnie nikt nie zgłaszał. Sorry za pomyłkę.

Link to comment
  • Administrator

Ok, przeniose to dzialu WoT. Czesto brak chatu czy to klanowego czy innego spowodowany jest bledami serwera WoT, nie maja na to wplyw mody. Czasami mozna odniesc wrazenie ze w trybie bezpiecznym to dziala, ale to tylko przypadek, bo akurat serwer pozwolil na dostep do chata, a innym razem mozne znow nie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.