Jump to content

Aktualizacja #16 - Problem z modami (nie wgrywają sie po ponownym uruchomieniu gry)


Recommended Posts

Po zainstalowaniu nowego moda, gra uruchamia mi sie z wybranymi modami. Jest OK. Gdy zamknę grę i ponownie ją uruchomię, uruchamia mi sie bez modów (jak w trybie bezpiecznym). Wyskakuje mi taki komunikat w garażu po prawej : Błąd:   ScriptLoader PRO v1.41: Blad podczas uruchamiania skryptu: mod_autoaim_indicator.pyc Sprawdz logi Pythona aby zobaczyc szczególy [ C:\Games\World_of_Tanks_EU/Python.log ].

Zauważyłem , że gdy ponownie zainstaluję nowy mod, za pierwszym razem uruchamia sie poprawnie. Gdy uruchomię grę kolejny raz, uruchamia sie bez modów. Czyściłem cache gry- nic nie pomogło. Czemu raz wgrywa sie dobrze ScriptLoader, a nastepnym razem już źle  - na to jestem już za cienki.

Używam Aslaina od kilku lat i zawsze miałem ok. Teraz już nie  wiem co robić. dołączam logi.

 

THX za pomoc

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Problemem jest brak uprawnien do tego pliku (oraz innych):

 

IOError: [Errno 13] Permission denied: './res_mods/1.13.0.0/scripts/client/gui/mods/mod_autoaim_indicator.json'

 

[Errno 13] Permission denied: u'./mods/configs/pmod/zoomDistance.json' 

 

 

Moze to byc spowodowane ze grasz na innych uzytkowniku windowsa bez uprawnien admina, lub instalowales modpack bez praw admina i potem nie grales na adminie. W skrajnych przypadkach anywirus moze blokowac dostep do tego pliku.

Link to comment

Niestety ale raczej nie to. Posiadam jedno konto na kompie (jestem adminstratorem). Nic nigdy nie zmieniałem. Wszystkie aktualizacje jakie dotychczas wgrywałem były ok. 

Gdyby tu była przyczyna, to za każdym razem wgrywało by mi sie bez modów. Jak zainstaluję na nowo - jest za pierwszym uruchomieniem gra z modami. Zamykam  grę- uruchamiam ponownie - gra bez modów.

Nigdy nie zaznaczałem jakoś zainstaluj Aslaina z uprawnieniami Administratora ( bo sam jestem administratorem)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.