Jump to content

Na mapie berlin i ghost town są chmury , pomimo moda z modpacka.


Recommended Posts

W dniu 28.11.2021 o 20:53, muminek133 napisał:

Zainstalowałem modpacka i zaznaczyłem opcje : usuń chmury , niestety na mapach : berlin i ghost town nadal są chmury.

 

Potwierdzam na tych  mapach oraz , są chmury także na mapie : Erlenberg , świeżo zainstlowany modpack. Zresztą w folderze : World_of_Tanks\res_mods\1.14.1.4\maps\skyboxes , brakuje tych map , więc chmury są. Jeśli znajde jeszcze jakąś to dopisze.

Edited by lolop
korekta
Link to comment
  • Administrator

Ale ja w modpacku nie mam modów których zadaniem jest usuwanie chmur, mam tylko usuwanie mgły i odblasków na aktywnym obszarze map. Jest jeszcze nocne niebo, ale ten mod nie jest odemnie zależny.

 

Jeszcze wazna informacja: moje mody nie usuwaja mgły po za granicami mapy, jest to celowe, bo usuniecie tam mgly mega utrudnia percepcję mapy.

Link to comment
9 minut temu, Aslain napisał:

Ale ja w modpacku nie mam modów których zadaniem jest usuwanie chmur, mam tylko usuwanie mgły i odblasków na aktywnym obszarze map. Jest jeszcze nocne niebo, ale ten mod nie jest odemnie zależny.

 

Jeszcze wazna informacja: moje mody nie usuwaja mgły po za granicami mapy, jest to celowe, bo usuniecie tam mgly mega utrudnia percepcję mapy.

 

W modpacku , a dokładnie : Wot Tweaks , na dole jest opcja : Wyłącz chmury na niebie , jeśli nie jest to zależne od ciebie , możesz napisać z kim mogę się skontaktować by zaktualizował moda ? Czy przypadkiem nie jest to : Hawgs lub _HawgJaws_ ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.