Jump to content

Samoistne pojawienie się kalkulatora biegłości?


Recommended Posts

Mam problem, po zainstalowaniu najnowszej paczki Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.15.0.0_12 na ekranie bitwy zaczął nie wiadomo skąd pojawiać się taki oto obrazek:

 

Kalk.jpg

 

Da się to coś przeciągać. Ktoś jest w stanie powiedzieć o co chodzi? Paczka zainstalowana czysto, żadnych innych modów.

PS

Odinstalowałem Aslaina i czysta gra jest OK. Po ponownej instalacji znowu to coś wyskakuje. Nie zmieniałem pliku options.inf., gun mark calc (protanki) jest odhaczony.

Edited by TK_Team
Link to comment
  • Administrator

Niestety wiecej nie pomoge, zainstaluj tylko moj modpack i zobacz czy to widzisz, jesli tak to zalacz logi, niestety nie wspieram modow zainstalowanych z poza paczki, ani nie pomagam naprawiac problemy po tym jak uzytkownik miesza mody z mojej paczki z obcymi 😕

Link to comment
  • 4 weeks later...

W najbliższym czasie (jak będzie nowa paczka do instalki) dołączę logi, choć jak pisałem wyżej zjawisko zachodzi po instalacji Twojej paczki. Bez instalacji innych modów. Sprawdzałem to. Ale jeszcze dziwniejsze jest, że na jednym koncie to jest, a na drugim nie. Skasowałem wszystkie pliki z folderu appdata. To nie to.

Edited:

Dodaję logi, jak wcześniej wspomniałem na jednym koncie jest na drugim nie. Jestem kompletnie ogłupiony.

Aslain_Modpack.7z

Edited by TK_Team
Link to comment

Skasowałem folder resmods/mods oraz com.modxvm.xfw z folderu mods i zniknęło. Stąd chyba wniosek, że to xvm? Jednak dalej nie wiem dlaczego na jednym koncie jest, a na drugim nie ma. No i nie wiem jeszcze, który z modów xvm to powoduje (o ile to faktycznie xvm).

Edited by TK_Team
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.