Jump to content

Pobieranie DLC


Recommended Posts

  • Administrator

Patrzysz ktory plik sciaga dlugo, i szukasz jego nazwy w tym katalogu DLC, potem kopiujesz go do swojego folderu Aslains_DLC_cache_97 i instalator nastepnym razem go juz nie bedzie sciagal, i tak dalej, nie ma innej metody. To jest i tak zastepcze az znow sie odetka server.

Link to comment

Dzięki za pomoc choć serwer już się odetkał i można normalnie pobierać. Ale mam jeszcze jedno pytanie: Gdzie i jak zmienić w XVM w zaawansowanym panelu, żeby zamiast ilości godzin na danym czołgu była ilość bitew na nim ??

Link to comment
  • Administrator

NIestety ale za duzo miejsca to zajmuje, np ktos ma 23k bitew, to pisze 23000, to az 5 miejsc. Jak chcesz mozesz sobie wdytowac odpowiedni plik .xc i zmienic makro z 

 

{{t-hb%2d~h|--h}}

 

na

 

{{t-battles%5d~|-----}}

 

Piszę z glowy wiec nie wiem czy dobrze zadziala.

 

ew. wersja na 4 miejsca:

 

{{t-hb%2d~h|--h}}

 

na

 

{{t-battles%4d~|----}}

Link to comment

NIestety ale za duzo miejsca to zajmuje, np ktos ma 23k bitew, to pisze 23000, to az 5 miejsc. Jak chcesz mozesz sobie wdytowac odpowiedni plik .xc i zmienic makro z 

 

{{t-hb%2d~h|--h}}

 

na

 

{{t-battles%5d~h|-----h}}

 

Piszę z glowy wiec nie wiem czy dobrze zadziala.

 

ew. wersja na 4 miejsca:

 

{{t-hb%2d~h|--h}}

 

na

 

{{t-battles%4d~h|----h}}

Raczej nie często się spotyka kogoś kto ma 23k bitew na jednym czołgu. I za bardzo nie wiem który to plik. Nie znam się. :(

Link to comment

Mam jeszcze jeden problem. Podczas kilku bitew blokowała mi się kamera i nie było sposobu jej ruszyć. Pojazdem da się poruszać ale widok jest skierowany w całkowicie inną stronę i na dodatek z innego miejsca niż powinien być.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.