Jump to content

błąd moda


Go to solution Solved by mclound,

Recommended Posts

Witam

Po instalacji ostatniego moda po strzale we mnie, blokuje się wieża i ruch odbywa się baaaaardzo wolno, nie mogę kontrować , wież się praktycznie prawie nie porusza.

Gdy gram bez modów to się nie dzieje, wszystko działa normalnie. Co może być przyczyną? Dodam że wyczyściłem katalog mod res , oraz odinstalowałem całą paczkę modów od Aslaina do zera.

Zainstalowałem ponownie najnowszą i dalej to samo, blokuje ruch wieży mimo że jest nie uszkodzona, to się dzieje gdy ja otrzymuje trafienie nawet rykoszet.  

Link to comment
  • Administrator

Ok, ale nie sądzę żebym mógł coś pomóc więcej jeśli u mnie problemu nie ma a w logach nie widze błędów to mogę zasugerować jedynie żeby sprawdzić czy bez modów też jest ten problem, i jesli nie to dodawać mody po jednym, albo usuwać po jedym i przyobserwować z którym modem problem się pojawil. Ponad to jeśli grasz w jakieś specjalne tryby to tam różnie może być z modami np. w onslought (nie wiem jak po polsku to nazwali). 

 

Widzę w logach że instalujesz dwa mody które się nie lubią, i nie polecam je instalowac razem, czyli:

            Rozszerzony znacznik automatycznego celowania
            AutoAim Indication+

 

Więc ja bym zaczął od usunięcia tego od znacznika.

Link to comment

Zrobiłem tak odinstalowałem całą grę, również wszystkie mody, zainstalowałem ponownie paczkę modów i problem na razie zniknął, dzięki za pomoc.

Z ciekawości zapytam miałem ten sam mod i przy wejściu do bitew cały czas co kilkanaście sekund miałem okrzyk "oooo"  "aaaa" "uuuuu" przez całą bitwę , w garażu tego nie było ani w czasie odliczania do bitwy tylko w momencie same bitwy. Żadnych modów do dźwięku nie instalowałem, ciekawe co to było?

Po resecie modów i wyczyszczeniu to zniknęło.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.