Jump to content

mod - promień uderzenia arty


Recommended Posts

Aslain, widziałem że w modpacku pojawił sie mod o nazwie promień uderzenai arty lub też inaczej arty splash. Z ciekawości sprawdziłem czt ten mod jest na stronie wgmods - nie ma więc nie będą pewnym czy jest dozwolony napisałem do suportu i dostałem taką odpowiedz :

Możesz mieć jak najbardziej racje. Jedynie modyfikacje pojawiające się na naszym oficjalnym ModHubie są dozwolone do używania w naszej grze i jeśli interesujący Cię mod na nim się nie pojawia to za korzystanie z niego możesz spodziewać się blokady konta. 

 

jak to w końcu z tym modem jest, bo jedna osoba z suportu twierdzi że jeśli nie ma go na ich stronie jest niedozwolony, druga z kolei że akutar tego moda nie ma na liście zabronionych. Często gram dla zabawy artą i chcaiłem się upewnić co do tego moda

Link to comment
  • Administrator

Promien arty jest starym modem, nie jest to nowosc, i jest modem dopuszczalnym, a oni zawsze odpowiadaja tak samo, nie ma sensu sie pytac WG skoro ja sie tym juz zajmuje i moja paczka zawiera tylko dozwolone modyfikacje. Skoro moj modpack jest na wgmods, mozesz przyjac ze mody w nim zawarte tez sa dopuszczone, jesli juz tak sie chcesz trzymac ich odpowiedzi.

 

Nie ma co sie dopytywac, jest to paczka w 100% legalna.

 

ps. to nie jest tak że tylko modyfikacje na wgmods.net sa legalne a wszystko inne nie, ktoś tam z supportu nie pisze całej prawdy, nie ma tego nigdzie w regulaminie że tylko mody stamdąd są dopuszczalne. Tym portalem z modami można posiłkować się, i mieć pewność że mody tam zawarte zostały potwierdzone, ale nie działa to w druga strone, ze mody tam niezawarte są niedopuszczalne. Jest bardzo dużo modów których tam nie ma, a są dopuszczalne.

 

Liczy sie regulamin i jego interpretacja przez WG, a jako ze ja jestem blisko z WG, i sie dopytywalem odnosnie wszystkiego co moze podpasc pod zabronione, to mogę spać spokojnie, jak moi użytkownicy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.