Jump to content

gra wisi na ekranie wstepnym bitwy


Recommended Posts

python.log takie cos wyswietla i nie moga sie wczytac zadne mody :/

 
INFO: =============================
INFO: 2015-05-17 22:42:11: [ERROR] ./res_mods/mods//xfw/python\xfw\utils.pyc
ERROR: Traceback (most recent call last):
ERROR:   File "mods/xfw/python/xfw/utils.py", line 20, in load_file
ERROR:   File "scripts/common/Lib/codecs.py", line 878, in open
ERROR: IOError: [Errno 13] Permission denied: 'res_mods/configs/xvm/Aslain/login.xc'
INFO: =============================
 
po ponownej instalacji modpacka wszystko smiga bez problemu
ale gdy nastapi reset kompa to kupa
win 8.1 pro na ssd
 
PS. w ikonkach czołgów contour icons Nikodemsky sa dwie ktore sie nie wyswietlaja poprawnie - sa to obj. 704 oraz pz. III - jesli podmienic tym ikonkom nazwy od tych standardowych aslaina to wszystko jest ok (tyle ze za kazdym updatem trzeba to robic)
Link to comment
  • Administrator
po ponownej instalacji modpacka wszystko smiga bez problemu ale gdy nastapi reset kompa to kupa

 

 

Juz ktos z angielskiego forum mial cos takiego, ze po restarcie kompa znikaly mu mody, nie ma to nic wspolnego z modpackiem. To wina komputera na ktorym sie instaluje, a czemu to nie wiem, kazdy kompuer jest inny z innym apkami i rzeczami, ciezko zgadnac, ale mozliwe ze cos z antywirem, albo prawami dostepu.

 

Ikonki Nikodemskiego masz z najnowszego instalatora?

Link to comment

hej, to moze dla potomnych,

potestowalem rozne opcje z gra, i udalo sie doprowadzic do normalnej sytuacji ze gra dziala z modami juz ok

problemem bylo to ze gra byla umiejscowiona bezposrednio na dysku systemowym (c:/world of tanks) i system blokowal nadpisywanie badz odczytywanie plikow konfiguracyjnych (nie wiem dlaczego - az tak sie nie znam)

pobralem najnowsza wersje gry z wot older versions i wrzucilem na C:\gry\world_of_tanks i wszystko smiga nawet i po restarcie 

 

ps. dzieki za odpowiedzi

ps 2. co do ikon nikodemskiego to tak, z najnowszego packa

ps 3. jesli chcesz moge sie pobawic w przerobienie tych ikonek oraz o dodanie cromwella B, rudego oraz is-2 bo ich w packu nikodemskiego nie ma

Link to comment
  • Administrator
ps 3. jesli chcesz moge sie pobawic w przerobienie tych ikonek oraz o dodanie cromwella B, rudego oraz is-2 bo ich w packu nikodemskiego nie ma
 

 

Sciagales te ikonki z paczki Nikodemskiego i tam tez sa zle pokazywane? Wydawalo mi sie ze naprawil ikonki, byc moze przypadkiem w modpacku mam ich starsza wersje, sprawdze to jeszcze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.