Jump to content

Samoczynna gaśnica


Recommended Posts

Akurat tutaj zgodzę się z Aslainem... Oczywiście #Januszebiznesu nie, no ale cóż. Auto gaśnica jest droższa, bo umożliwia gaszenie od razu. (idea). WG też ludzie, dajcie im zrobić ;) Albo grajcie normalnie i zaróbcie :P

Link to comment
  • Administrator

Nie wiem jakimi pojazdami niektorzy graja, ale podpalany to ja jestem tak rzadko ze nie pamietam co to, a na wszelki wypadek mam gasnice automatyczna, ktora jest zuzywana moze raz na 20 bitew - da sie przezyc, to nie majatek, polecam je kupic jak sa w promocji 50%....

Link to comment

Wystarczy poznać trochę mechanikę gry (można gasić czołg bez gaśnicy - choć już nie wszędzie bo WG ze względu na ocieplanie klimatu trochę wody odciąga), dodatkowo na gaszenie ma wpływ wentylacja, BiA oraz racje bojowe - im wyższy poziom wyszkolenia załogi (%) tym załoga szybciej gasi czołg dodatkowo przyśpiesza to jeszcze perek Gaszenie pożaru a najlepsze wyniki daje Czyścioch (-25% do pożaru) w połączeniu z Automatem gaśniczym (-10%) i tak na IS-3 gdzie jest 12% na podpalenie można uzyskać 7.8% na podpalenie czyli bardzo bardzo rzadko i jest to bardziej opłacalne niż używanie zautomatyzowanej zwykłej gaśnicy szczególnie jak Automaty gaśnicze dostaje się za eventy/misje lub kupuje na przecenie. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.