Jump to content

uruchamiam plik z grą pojawia się plansza z napisem odtwarzaj i nie uruchamia się gra tylko pojawia się pulpit


Recommended Posts

jak w temacie wczoraj ściągnąłem wersję o nr...16.. było to samo co dzisiaj na nowo ściągnąłem grę /masakra/ disiaj wersja  nr. 3.8.18...92v1 /ściągnąłem parę minut temu/ i to samo? proszę Cię pomóż mi z tym problemem zawsze wszystko od ciebie mi działało a teraz kicha gram na laptopie rozdzielczość to 1366 ale to chyba nie ma większego znaczenia. Obrazków z gry nie zamieszczam bo jak napisałem pierwszy ekran się pojawia naciskam odtwarzaj i tyle pojawia się pulpit i zero grania od wczoraj :(

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

jak w temacie wczoraj ściągnąłem wersję o nr...16.. było to samo co dzisiaj na nowo ściągnąłem grę /masakra/ disiaj wersja  nr. 3.8.18...92v1 /ściągnąłem parę minut temu/ i to samo? proszę Cię pomóż mi z tym problemem zawsze wszystko od ciebie mi działało a teraz kicha gram na laptopie rozdzielczość to 1366 ale to chyba nie ma większego znaczenia. Obrazków z gry nie zamieszczam bo jak napisałem pierwszy ekran się pojawia naciskam odtwarzaj i tyle pojawia się pulpit i zero grania od wczoraj :(

 

Nie udalo mi sie odtworzyc problemu u mnie, ale z opisu brzmi jak problem z modsettingsapi.

 

Sciagnij ten zip http://www.mediafire.com/download/vpa93ct9h0pbd40/fix_res_scripts_EU.zip i wypakuj prosto do katalogu z grą, nadpisując pliki.

 

Sciagnij tez dzisiaj nowszy instalator, bedzie niedlugo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.