Jump to content

Niektóre mody nie działają (prawdopodobnie DLC)


Recommended Posts

Witam i na wstępie gratuluję świetnej roboty :)

 

Mój problem polega na tym, że niektóre mody w ogóle nie działają. Z tego co zauważyłem problem może odnosić się tylko do DLC, gdyż nie działają skiny od Dendyta (wypełnione), cały pakiet dźwięków Kriegstreiber's WWIIHWA mods i głosy załogi Król Julian. Innych DLC nie instalowałem.

 

Próbowałem w czasie bitwy przełączyć załogę z narodowej na polską, ale nic to nie dało. Reszta modów działa.

 

Pozdrawiam

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Zanim założyłem ten temat oczywiście zainstalowałem ponownie całą paczkę, zaznaczyłem czystą instalację, wyczyściłem pliki cache i wyczyściłem folder DLC. Jeśli to jakoś pomoże to dodam, że te mody mi działały gdy jeszcze z paczek nie korzystałem tylko wszystko instalowałem ręcznie, z paczki korzystam od wersji 3.8.11 i wtedy te mody nie działały, wyszła aktualizacja 3.8.13- nie działały, wersja 3.8.21- nie działały, aktualna paczka- nadal mi nie działają. Jeszcze dodatkowa informacja: zawsze po zakończeniu instalacji, gdy klikam zakończ wyskakuje błąd "Nie wysyłaj", pełny log prześlę na PW.

Link to comment

Spróbuje to zainstalować ręcznie, może się uda. Odpalam to z konta administratora, instalacja na innym PC chyba nic nie da, gram tylko na tym. 

 

Jest jeszcze jedna rzecz, która przyszła mi do głowy (nie wiem czy ma jakieś znaczenie): czy ten instalator nie jest "zaprojektowany" na Windowsa 64 bit? Bądź na nowsze systemy? Posiadam Win XP 32 bit.

Link to comment

Oki, zainstalowałem ręcznie i działa, widać DLC tak będę musiał instalować.

 

Edit: A mógłbym prosić o jakieś informacje (najlepiej źródło) powyższych skinów od Dendyta? W paczce widzę, że nie jest to duży plik, a ja ściągałem z oficjalnej strony ponad 1 Gb.

Link to comment

Heh przeoczyłem  :D Dzięki za pomoc  :)

 

Edit: Jeszcze jedno pytanie: czy instalacja modów dźwiękowych się zmieniła? Skin działa, ale głosy króla Juliana nie (ściągnąłem odpowiedni plik, wkleiłem go do audio i nic, nie ma żadnych głosów załogi, ani polskich, ani narodowych ani z moda), gdzie normalnie instalator wkleja plik z głosem załogi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.