Jump to content

Problem z instalacją Modpacka - WIN10


Recommended Posts

Witam,

Zrobiłem aktualizacje do win10 i pojawił się problem przy instalacji paczki Aslaina, wybieram wszystkie mody które potrzebuję. Zaczyna się wszystko instalować i instalator się zatrzymuje na samym końcu (kończenie instalacji). Tak jakby się zawieszał. Mniej więcej to wygląda tak jak na zdjęciu. Trzeba ręcznie zamknąć proces jednak instalacja się nie dokończyła i nie wszystkie mody i ustawienia działają. Czy ktoś miał podobny problem na win10 ?

nigdy nie miałem problemu z instalacją, dopiero po przejściu na nowy system mam takie cuda :)

 

 

 

 

 

 

post-8439-0-84208500-1438416016_thumb.pn

_Aslains_Installer_CompList.log

xvm.log

python.log

Edited by ni33ll
Link to comment

Podzejrzewam,że tak jak w 8,jest blokada,zabezpieczenia instalowania "cracków,keycodów itp"Mody zmieniają pliki(antywirusy traktują je jak Trojany).Zobacz w panelu sterowania czy jest jakieś zabezpieczenie systemu czy coś podobnego.Dostałem info o aktualizacji i chyba zostanę przy 7,skoro w przyszłym roku trzeba będzie wykupić licencje do 10.W python masz w przedostatnim wersu zamkniecie instalatora-za długo się ładuje,sprawdż zaporę,może blokuje modpacka?

Edited by (GB-R)MarekTor
Link to comment

Sprawdziłem wydaje mi się wszystko. Antywirus wyrzucony, zapory wyłączone. Windows defender też i nadal to samo :) Powalczę jeszcze i jak dojdę do jakiegoś wniosku to dam znać. Póki co pozostaje mi ręcznie skopiować mody które mnie interesują

Link to comment

Poradziłem już sobie w inny sposób. Faktycznie coś musi blokować instalator ale już nie miałem pomysłu co. Założyłem nowe konto użytkownika w windowsie i na tym koncie poszła instalacja modpacka bez problemu. Przelogowałem się na stare i mody są zainstalowane więc póki co jest ok. Temat do zamknięcia i dzięki za podpowiedzi.

Link to comment

To nie jest problem instalatora bo mam tylko taki problem na jednym koncie w WIN, założyłem drugie konto użytkownika i tam instalacja idzie bez problemu więc podejrzewam że mi coś sie namieszało przy aktualizacji z win7 do 10ki bo nie robiłem czystej instalki systemu tylko aktualizacje i wszystkie programy itp mi skopiowało więc coś mi musi blokować na tym koncie użytkownika tylko nie mam pojecia co ale to już bez znaczenia bo Twoją paczuszkę instaluje na drugim koncie użytkownika i wszystko działa :) (tzn do dziś ale to już w osobnym wątku zgłoszę)

 

Dzięki za super robotę Aslain

Link to comment
  • 3 years later...

Mam podobny problem  co Nil czy potrzebna ponowna instalacja win?

U mnie zaczeło się kiedy przerwałem instalowanie nowej paczki przy jakiejś aktualizacji podczas procesu ,potem żle odinstalowałem nie przez dodaj usuń aplikacje .

Przy ponownej próbie już nie pozwoliło mi zainstalować wyskakiwał błąd tak jakby coś zostało w rejestrach.

Dałem spokój na  parę miesięcy . Wczoraj  podjełem próbę ponownej instalacji paczki modów i  zobaczyłem to   image.png.a2e91639c5459b8579aec5429eb17e6f.png  no i oczywiście mody sie nie wgrały

 

 

Edited by Adziodruid
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.