Ankuba Posted August 14, 2025 Posted August 14, 2025 Witam. W paczce są dwa mody na karuzelę (bez XVM). Ten od Kurzdorfa chyba nie działa. Wczoraj go próbowałem instalować aby mieć dwa normalne rzędy ale nic się w garażu nie zmieniło. Ten PRO od Champi działa. Quote
Administrator Aslain Posted August 14, 2025 Administrator Posted August 14, 2025 Wlaśnie sprawdziłem ten który ma nie dzialać, i działa. Quote
Ankuba Posted August 14, 2025 Author Posted August 14, 2025 (edited) No to lece sprawdzać. No jest, chyba przegapiłem ten konfigurator. Ale mod chyba bierze pod uwagę możliwości ekranowe laptopa ( mam rozdzielczość w grze 1920x1080 16:9) bo nie da się ustawić dwóch normalnych rzędów tylko małe. Ten mod PRO od Champi jeśli dobrze obejrzałem konfigurator też nie ustawi dwóch normalnych rzędów? Edited August 14, 2025 by Ankuba Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.