Arczi1969 Posted September 9, 2025 Posted September 9, 2025 Witam wszystkich BARDZO PROSZĘ o odpowiedź na pytanie dlaczego przy niektórych czołgach 10 tego tieru gdzie mogę przejść na 11 ty nie widze w lewym dolnym rogu postępów PD BOJOWE I ŁĄCZNE PD ? Bez tych informacji trudno się expi Z góry dzięki za odpowiedź Quote
Administrator Aslain Posted September 9, 2025 Administrator Posted September 9, 2025 Mówisz o jakims konkretnym modzie? Pokaż na screenshocie. Gra może mieć bugi, ale też np. XVM nie działa jeszcze dobrze w garażu. Nie ma na razie sensu zgłaszać mi problemów z XVM. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.