Kris_Poland Posted September 10, 2025 Posted September 10, 2025 Hej juz przeinstalowywać kilka razy myśląc ze trafiłem w mod jednakże nie dlatego proszę o pomoc co muszę odhaczyć ? Quote
Administrator Solution Aslain Posted September 10, 2025 Administrator Solution Posted September 10, 2025 Wylacz je w modpacku sobie, jest jako opcja pokazywania info o swoim czolgu w garazu, w dodatkach xvm. 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.