AnJay Posted September 11, 2025 Posted September 11, 2025 Czy ktoś napotkał problem z obracaniem wieży po instalacji wersji Aslain's WoT ModPack v2.0.0.0 #11 ? U mnie wystąpił problem, nie mogę ruszać wieżą. Brak możliwości obracania, podnoszenia, obniżania lufy. Quote
Administrator Solution Aslain Posted September 11, 2025 Administrator Solution Posted September 11, 2025 Naprawilem to juz bedzie potem dzisiaj. https://aslain.com/index.php?/topic/34639-cant-move-my-gun-tower/&do=getNewComment Powodem jest celownik XVM, i chyba opcja czas lotu, gdybys juz chcial usuwac. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.