dar_ek1_1 Posted September 18, 2025 Posted September 18, 2025 witam, chyba jestem pierwszy - po zainstalowaniu modpacka na starcie i w grze nie mam panelu gracz jest pusty, po wciśnięciu alt pojawia się lista - w przeciwnej drużynie odbicie lustrzane nazw czołgów. Proszę o pomoc, odinstalowałem i instalowałem nic nie pomaga. https://drive.google.com/file/d/1S9f63dGRZN2weV14xL0HOC-ZJty8tdtw/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1vvZAfwASKrwaiAME01bLtAMReCBi0B2P/view?usp=sharing Quote
Administrator Aslain Posted September 18, 2025 Administrator Posted September 18, 2025 No coś się zwaliło, rozumiem że instalujesz tylko modpacka? Bo ja nie spieram nie swoich modów. Jesli to tylko moj modpack to zalacz wszystko jak w informacji w podpisie posta z linkiem do logów. Quote
Solution dar_ek1_1 Posted September 18, 2025 Author Solution Posted September 18, 2025 oki po zapoznaniu się z instrukcją pobierania logów zalogowałem się poprzez aplikację WGC i problem znikł. Wcześniej logowałem się poprzez tzw program "przyśpieszacz gier" i z tego co zauważyłem to on był problemem - wcześniej przed aktualizacją nie było tego problemu. Mam słaby komputer więc z niego korzystałem, ograniczał pracę innych programów w tle. Przepraszam, temat uważam za zamknięty. Dziękuję za szybką odp. i pozdrawiam. 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.