radziecki Posted September 23, 2025 Posted September 23, 2025 Co z blokada , f.expa, złota i obligacji ?? Wróci ten mod ?? 1 Quote
Administrator Aslain Posted September 23, 2025 Administrator Posted September 23, 2025 Wydaje mi sie ze powinno to powrócić kiedyś, ale to tylko moje zdanie, nikt nie odpowie na to pytanie, moze jedynie twórcy xvm coś wiedza, ale powodzenia z wyciągnięciu z nich informacji. 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.