Jump to content
The WoWs Modpack 15.5 update is now in progress... ×

Znaczek nieodczytanego info w Menu głównym


Go to solution Solved by Vlad_ek,

Recommended Posts

Posted

Cześć,

 

Odklikane wszystkie wiadomości i ustawienia a od jakiegoś czasu cały czas wyświetla się "1" w Menu Ustawień. Pisałem do Supportu WG ale ...no ... Czy to może mieć jakiś związek z modami?

Zrzut ekranu 2025-10-21 213440.png

P.S. Bez modów efekt jest ten sam.

  • Administrator
Posted

Dziwne, o ile pamietam to zapisywane jest w preferences.xml, moze zresetuj (skasuj, ale wszystkie ustawienia w grze musisz wybrac od nowa) ten plik a nóż pomoże, może coś sie popsuło w tym pliku.

image.png.063e467526e8ddc34db7e367a678a364.png

Posted

Dupa...nie pomogło, wszystkie opcje (powiadomienia) zniknęły a to jedno zostało. Próbowałem nawet przeklikać każdą opcję po kolei ale też nie działa...  

Posted
27 minut temu, Vlad_ek napisał(a):

Dupa...nie pomogło, wszystkie opcje (powiadomienia) zniknęły a to jedno zostało. Próbowałem nawet przeklikać każdą opcję po kolei ale też nie działa...  

Po usunięciu pliku liczba "info" na ustawieniach to było 6, pięć było podświetlonych i jak klikałem licznik działał - została jedna. Może nie ten plik?

  • Administrator
Posted

moze skasuj caly folder AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks ale to drastyczne, bo resetuje wiele modów - w zaleznosci co miales i co ustawiles

Posted

ogólnie to jest problem z modami jak nie miałem twojego moda to normalnie miałem statystyki bitew w garażu a jak pobrałem tą nową aktualizacja i te mody które miałem przed tą to wszystko działało wiesz może czego może być przyczytna

Zrzut ekranu (98).png

  • Administrator
Posted
10 hours ago, Netoperek777 said:

ogólnie to jest problem z modami jak nie miałem twojego moda to normalnie miałem statystyki bitew w garażu a jak pobrałem tą nową aktualizacja i te mody które miałem przed tą to wszystko działało wiesz może czego może być przyczytna

Zrzut ekranu (98).png

To juz naprawiono w nowej paczce.

Posted

A oto rozwiązanie, czyli może gdzieś za kilka miesięcy jak będą wprowadzali WOT 3.0 problem zniknie 😉

 

Rozwiązane

Witaj Vlad_ek
 
Dziękuję za kontakt z działem Wsparcia Gracza Wargaming. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania, jest on spowodowany większą niż zwykle ilością zgłoszeń. 
 
Zdajemy sobie sprawę z występowania tego błędu. Sprawa została już zgłoszona do deweloperów i pracują oni nad rozwiązaniem go. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.
 
Pozdrawiam, 
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Solution
Posted

Aktualizacja 2.1

  • Naprawiono problem, na skutek którego czerwona ikona powiadomienia pozostaje widoczna w ustawieniach nawet gdy gracz nie ma powiadomień.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.