WolfMr Posted November 1, 2025 Posted November 1, 2025 Gdy bawie sie oddaleniem / przyblizeniem celownika stojac w krzach stalo sie to 3 razy juz to poprostu wcina sie ten krzak na celowniku i nie da sie grac za bardzo. Jest ten problem w 0.3 jak i w 0.5 najnowszej wersji tez mialem ten problem. Krzak.mp4 Aslains_WoT_Logs.zip Quote
Administrator Aslain Posted November 2, 2025 Administrator Posted November 2, 2025 Widzę jakieś błędy z celownikiem związane. Może zobacz bez crosshair: Standard+. W ogóle odpal gre w trybie bezpiecznym (bez modów i też zweryfikuj). Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.