Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Administrator

Aslain mi właśnie teraz zaczęło wywalać w najnowszej paczce po 5 bitew Aslains_XVM_WoT_Modpack_Installer_v.4.6.31_910 tu było wszystko dobrze a teraz non stop a nic nie dokładałem modów

 

Nie instalowales paczek 31, 32, tylko od razu 33? Czy uzywasz modow do pokazywania reloadu nad markerami czolgow, i strzalek do wyspotowanych wrogow?

 

Szczerze to wymiekam juz.... moderzy robia tak niechlujnie te swoje mody ze nie idzie przewidziec efektow ich dzialania, ktory jest inny na kazdym komputerze!

Link to comment

miałem paczkę 31 i działało wszystko pobrałem 32 ale nie instalowałem bo pisało że jest 33 i dopiero wtedy zainstalowałem OTMa używam i strzałek :) ale strzałki i otm w wersji 31 działało bez problemu i nie wyrzucało z gry co chwilę. Raz na 5 godzin się zdarzyło że celownik został po bitwie i trzeba było restart robić :) a tu klikasz bitwa i bang w pulpicie jesteś, nawet podczas bitwy wywala. Najgorsze jest to że bardzo często to występuje

Link to comment
  • Administrator

Dzisiaj podmienie ten OTM reload na inny, miejmy nadzieje ze to cos pomoze, a jak nie to powrot do ZJ Reload.

 

Jedyne co sie faktycznie mocno zmienilo to nowa wersja XVM i ten nowy OTM reload pomiedzy tymi wersjami ktore miales, wiec to pewnie jedno albo drugie, stawiam na OTM.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.