Jump to content

Paczka modów po najnowszej aktualizacji


smukly23

Recommended Posts

Witam,

Pobrałem dziś najnowszą paczkę modów do tej gry no i pojawiło się pytanie:

Czy ktoś, prócz mnie, ma problem a w zasadzie nie może wogole, zaznaczyć modu do pobrania z hitboxsami i weakspotami? To sie nazywa "Hitzone skins"

 

Liczę na szybką interwencję :P

 

edit:

Dodam, że poprzednią wersję tego moda zainstalowałem bez problemu :P

Link to comment

Aslain, albo ktoś inny. Mam takie małe pytanie. Ustawiłem sobie xvm'a na wyświetlanie dość szczegółowych danych iii... i się w tym pogubiłem, bo nie wiem, co oznaczają te bardziej szczegółowe. Może mi to ktoś objaśnić?

Drugie pytanko jest takie, czy da się ustawić w tej paczce tak, by wyświetlało ogólne statystyki graczy, jak i statystyki ich na czołgu, którym aktualnie są w bitwie? A jeśli się da, to jakby ktoś mógł mi to wytłumaczyć, a najlepiej wrzucił do tego jakieś screeny. Wiem, że podobno da się tak skonfigurować xvm na modxvm.com, ale wydaje się to dość skomplikowane.

post-1624-0-28548800-1411812546_thumb.jp

post-1624-0-06087800-1411812583_thumb.jp

Nie wiem, co oznacza pierwsza cyferka i czy te godziny, to faktycznie godziny, bo zauważyłem, że z dwa razy załadowały mi się w formie 306, jak normalnie wyświetlało 3h.

Ogólnie jakbyście każdą wartość po kolei "zdiagnozowali" to byłbym wdzięczny.

Link to comment
  • Administrator

zY5Y6e5.png

 

W przypadku ostatniegro screena co dales to doszla tylko jedna liczba i oznacza ona stosunek zadawanego dmg, do wlasnych hp. Czym wiecej, tym wiecej taki gracz umie zrobic dmg na danym czolgu. (arty maja troche zachwiane proporcje z powodu niskiego hp)

 

h - hekto, czyli setki :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.