Jump to content

II - 9.14 nie działa zapraszanie do plutonów w bitwie


Recommended Posts

Witam

 

Otwieram ponownie temat.

 

Z zaproszeń wysyłanych do mnie w trakcie rozgrywki nie mogę skorzystać, jak i ja nie mogę zaprosić innych graczy w trakcie rozgrywki.

Specjalnie instalując wersję v9.14.03 wyczyściłem ustawienia gry u cache'a nie pomogło to wiec zakładam temat ponownie.

Załączam pliki log.

Link to comment

Wszystko dziala pod warunkiem instalacji jedynie modów Aslaina. Jeśli instalujecie tundry aimboty i inne wynalazki to aktualizujcie i czytajcie changelogi wydawców tychże modów. ZJ zaktualizowal swoje mody również bo to jego mody powodowały problem. Wystarczy poczytać...

Link to comment

To jest cheat i nie ma go w paczce od aslaina,więc to nie jest miejsce aby taki problem zgłaszać,napisz do twórcy shatyana zdaje się że zwie się zorrojan i ma swoją strone ;)

Ja nie mówię o sobie tylko o problemach innych. ZJ uaktualnia swoje mody , które ludzie też dorzucają do instalatora Aslaina. Jeśli trąbią o dynamicznych plutonach, które działają po zainstalowaniu TYLKO Aslaina to chyba jest coś na rzeczy prawda ?

A tak poza kolejką to autoaim z Aslaina nie jest cheat'em? przeładowania itd nie są ? Zastanów się najpierw nad sensem swojej wypowiedzi i wtedy cytuj innych , jak oczywiście zrozumiesz ich cytowaną wypowiedź :)

pozdrawiam

Link to comment

Ja nie mówię o sobie tylko o problemach innych. ZJ uaktualnia swoje mody , które ludzie też dorzucają do instalatora Aslaina. Jeśli trąbią o dynamicznych plutonach, które działają po zainstalowaniu TYLKO Aslaina to chyba jest coś na rzeczy prawda ?

A tak poza kolejką to autoaim z Aslaina nie jest cheat'em? przeładowania itd nie są ? Zastanów się najpierw nad sensem swojej wypowiedzi i wtedy cytuj innych , jak oczywiście zrozumiesz ich cytowaną wypowiedź :)

pozdrawiam

Bycie profesorem Ci nie słuzy,wymagasz czytania ze zrozumieniem to zrozum co sam piszesz.Napisałes o shatyanie a to jest coś innego niż autoaim z paczki aslaina,ten z paczki nie celuje po weakspotach,nie oblicza aby trafić z wyprzedzeniem ;) to jest wspomagacz ale nie daje az takiej przewagi jak aimboty sae czy tez zj.

Co do przeładowania to nawet w damage panelu pokazuje Ci aktualny czas przeładowania bezpośredniego przeciwnika,gdyby takie rzeczy dokładnie przeglądać to wszystkie mody rozgrzebałby do słowa cheat ;)

Link to comment

niestety każdy mod można nazwać cheatem bo "coś " dodaje do standardowej wersji wspomagając grę ... i tyle w temacie

a że jedne są lepsze inne gorsze to już kwestia względna i podlegająca subiektywnej ocenie użytkownika.

Poza tym, modami byłyby modyfikacje wydane przez WG , reszta to cheaty, do których WG się nie wpierdziela , taka polityka :)

Link to comment
  • Administrator

Ci ktorzy maja nadal problem z plutonami prosze zalaczyc logi, ale bez cheatow i dodatkowych modow, bo zauwazylem ze 90% zgloszen z tym bugiem tyczy sie tego ze ludzie sobie doinstalowali cheaty oraz zabugowane mody i im potem sie dzieja cuda.

 

Jedynie potwierdzilem jeden mod z paczki, Wskaźnik penetracji pancerza 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.