Jump to content

brak dźwięków załogi


Recommended Posts

Cześć,

Mam problem z dźwiękami załogi, na początku bitwy i w jej trakcie załoga w ogóle się nie odzywa. Po trafieniu przeciwnika albo jak jakiś nasz moduł jest uszkodzony.

Poza tym nie działa mi Damage panel zayaz. Jak wciskam ctrl to pojawia się, ale jak mam rozwalony jakiś moduł czy załoge to nie pokazuje tego na czerwono.

 

Peace! :) 

_Aslains_Installer.log

python.log

xvm.log

Link to comment

Zauważyłam, że to jest bardzo losowy problem. Przez np. 3 bitwy wszystko słychać, a w kolejnych 3 już nie. Ja nie instaluję modów do dźwięków, więc to nie jest z nimi związane. Prawdopodobnie bug ze strony WG ale pewności nie mam.

Link to comment

raczej to wargaming spieprzył, bo nawet ludzie bez modyfikacji nie mają dźwięków załogantów. Paru osobom w klanie zadziałalo, jak w opcjach dźwięku zmienili wyjście z głośników na słuchawki.

  • Upvote 1
Link to comment

Możecie zrobić mały trick jeżeli macie zainstalowany xvm.

Przejdźcie do folderu res -> audioww ,skopiujcie plik o nazwie voiceover.bnk i wklejcie go do res_mods -> 0.9.15 -> audioww

Robicie to oczywiście gdy gra jest wyłączona. Działa 100%

Link to comment
9 hours ago, JOJO said:

Możecie zrobić mały trick jeżeli macie zainstalowany xvm.

Przejdźcie do folderu res -> audioww ,skopiujcie plik o nazwie voiceover.bnk i wklejcie go do res_mods -> 0.9.15 -> audioww

Robicie to oczywiście gdy gra jest wyłączona. Działa 100%

 

U mnie dalej lipa nie słychać załogi jak mam niszczone moduły itp, mam wrażenie że tak jest tylko na niektórych mapach bo na kilku działa normalnie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.