Jump to content

WOT TWEAKER V2.5 FOR PATCH 0.9.3


Recommended Posts

Jakie problemy ja tam nie miałem żadnych problemów. Teraz FPS mam na poziomie 17 przy minimalnych ustawieniach grafiki po prostu nie da się grać :(

Chodzi o cala reszte co ktora zawieral wot tweaker przed 0.9.3 i zostal okrojony - przynajmniej ja tak zrozumialem :)

 

Ten wlasnie mod powodowal problemy. Nie dodam poki nie bede pewien ze dziala ok, a nie widzialem zeby ktos wypuscil nowa wersje. Upewnie sie jak wroce do polski, czyli pewnie za ok 3 tyg.

Mistrzu jest prosze o to link  http://worldof-tanks.com/wot-tweaker/ . Pobralem , zainstalowalem i dziala wszystko jak w poprzedniej wersji. A co do mojego pierwszego posta chialem prosic o dodane w ktoryms z kolejnych aktualnizacjach paczki a nie wiedzialem ze byly jakies z tweakerem problemy, wiec moze ci chociaz troche pomoge tym linkiem :)

Link to comment

Chodzi o cala reszte co ktora zawieral wot tweaker przed 0.9.3 i zostal okrojony - przynajmniej ja tak zrozumialem :)

 

Mistrzu jest prosze o to link  http://worldof-tanks.com/wot-tweaker/ . Pobralem , zainstalowalem i dziala wszystko jak w poprzedniej wersji. A co do mojego pierwszego posta chialem prosic o dodane w ktoryms z kolejnych aktualnizacjach paczki a nie wiedzialem ze byly jakies z tweakerem problemy, wiec moze ci chociaz troche pomoge tym linkiem :)

Z tego co kojarzę to na samym początku do paczki były dodane pliki z WOT TWEAKER V1.5 FOR PATCH 0.9.3 wygląda na to że wyszła nowa wersja WOT TWEAKER V2.5 FOR PATCH 0.9.3 która już problemów nie powoduje.

Link to comment

Z tego co kojarzę to na samym początku do paczki były dodane pliki z WOT TWEAKER V1.5 FOR PATCH 0.9.3 wygląda na to że wyszła nowa wersja WOT TWEAKER V2.5 FOR PATCH 0.9.3 która już problemów nie powoduje.

Nie wiem czy w tej chwili napisales o tym samym o czym juz napisalem ? i mowisz mi co w linku jest ktory dalem nie rozumiem tlumaczysz sobie mi czy komus?

Link to comment
  • Administrator

Chodzi o cala reszte co ktora zawieral wot tweaker przed 0.9.3 i zostal okrojony - przynajmniej ja tak zrozumialem :)

 

Mistrzu jest prosze o to link  http://worldof-tanks.com/wot-tweaker/ . Pobralem , zainstalowalem i dziala wszystko jak w poprzedniej wersji. A co do mojego pierwszego posta chialem prosic o dodane w ktoryms z kolejnych aktualnizacjach paczki a nie wiedzialem ze byly jakies z tweakerem problemy, wiec moze ci chociaz troche pomoge tym linkiem :)

 

Tobie zadziala, ale co 50 osobie juz nie, i bedzie mi pisala o dziwnych problemach z gry :)

 

Jesli bardzo potrzebujesz, mozesz na razie sciagnac tego tweakera co jest, i sobie ustawic co chcesz, do czasu az rozstrzygne problemy...

Link to comment

Tobie zadziala, ale co 50 osobie juz nie, i bedzie mi pisala o dziwnych problemach z gry :)

 

Jesli bardzo potrzebujesz, mozesz na razie sciagnac tego tweakera co jest, i sobie ustawic co chcesz, do czasu az rozstrzygne problemy...

Ale nie musisz mi tego tlumaczyc przeciez napisales juz wyzej dlaczego nie wgrales a ja wyrazilem nadzieje ze w przyszlosci zostanie dodana do instalki przy ktoryms update jak juz nie bedzie stwarzac problemow.  I wiem ze moge sobie samemu grac i wylaczyc co zechce zrobilem tak zanim odpisales na posta co bylo powodem nie zalaczenia reszty po za "ruchem drzew". Chcialem tylko pomoc jak napisales ze nie widziales zeby byla to pdeslalem linka zebyś sobie sprawdzil, jesli ci nie odpowiada ze ktos chcial byc pomocny :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.