Jump to content

problem z pełnym ekranem w rodzielczości innej niz standardowa monitora


Recommended Posts

Problem jak w tytule. nie mogę uruchomić gry w trybie pełnoekranowym w rozdzielczości innej niż  standardowa monitora. wcześniej przed aktualizacją gry mogłem to robić bez problemu

po wgraniu modów. Teraz uruchamia się tak jakby w okienku w lewym górnym rogu tyle, że bez ramki a kursor myszy swobodnie przechodzi z gry na pulpit i odwrotnie. po włączeniu gry w trybie bezpiecznym bez modów nie ma z tym problemu.

_Aslain_logs.zip

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

WoTLauncher.log

xvm.log

Link to comment

tak resetowałem i czyściłem  cache. znalazłem rozwiązanie częściowe w necie. prawdopodobnie jest problem z samym "nowym" silnikiem gry i jego pracą z DirectX 11.

pomaga uruchomienie gry z parametrem -clientGraphicsAPI d3d9 chociaż i tak gra po jakimś czasie przegrzewa grafikę w moim laptopie i zwalnia mi do kilku klatek na sekundę. nie pomaga nawet podkładka chłodząca. ogólnie coś jest nie tak. do tego nie wiem czemu nie działa mi XVM nawet z ostatniej twojej aktualizacji. mimo uruchomienia usługi na stronie i wyłączeniu tych nowych opcji.

zrzut ekranu wot.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.