Jump to content

XVM do wersji 9.15.1


Recommended Posts

RANY!!! Odpowiem za @Aslaina, gdyż pewnie kur***wica go bierze i nie tylko mnie.

 

PO 1. XVM nie robi @Aslain!

Po 2. Zajrzyj na http://www.modxvm.com/en/download-xvm/

Po 3. Gdy na stronie powyższej będziesz miał "exeka" w wersji 0.9.15.1 z opisem STABLE wtedy @Aslain zrobi paczkę z działającym, stabilnym xvm-em.

Po 4. Jak chcesz mieć staty XVM-owskie ściągnij wersję "nightly" aktualizowną dość często (kilka razy dziennie). A link do niej: http://nightly.modxvm.com/ Aktualna wersja to 6166.

Link to comment

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Rozumiem że jesteś jakimś sługusem - wiesz co go bierze i go wyręczasz.

Sorki za sarkazm ale kulturalnie się zapytałem (nie ciebie) a ty mi tu wyjeżdżasz z kur ... wicami.

Poza tym nie widzę zbyt dużo pytań tego typu więc nie przesadzaj. Podejrzewam że dużo osób czeka na XVM'a z jego paczki więc moje pytanie nie było aż takie bez sensu.

Tak czy siak pomijając "kwiatki" - dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin

  • Upvote 1
Link to comment

mutopompka ma racje, ilosc owiec ktorzy zadaja w kolko te same pytania jest zdumiewajaca. Kulturalnie sie zapytal, ha. Jak by ciebie ktos pytal co 5 minut o to samo? Aslan napisal w kilku miejscach a ty musisz nowego posta zrobic a pytaniem ktore bylo odpowiedziane 50 razy. Nie kultura tylko lenistwo. Aslain ma wakacje dajmy mu spokoj informacje o dostepnych modach i jak zrobic zeby dzialal xvm sa wszedzie wystarczy 2 minuty poszukac a nie truc mu zad, niech sobie odpocznie i tak coezko pracuje w dniu kiedy 9.15.1 wyszedl nie poszedl z rodzina na wycieczke zeby zrobic update ile tylko mogl do jasnej cholery.  Minimalny szacunek jaki mozna mu za to oddac to samemu cos poszukac zamiast zasmiecac w kolko tymi samymi pytaniami. Cholera mnie bierze z takimi "kulturalnymi" ludzmi. 

Edited by Nezalu
Link to comment

Co do mojej odpowiedzi:

@Nezalu trafnie to opisał.

 

@sokot - Marcinie: specjalnie takim tonem napisałem, gdyż większość nie czyta tego, co jest zawarte w instalatorze paczki, spoilerze na stronie z downloadem oraz faktem, że skoro łata zmienia część rzeczy wiadomym jest, że mody nie będą działać. Do tego wiadomym jest, że twórcy modów MUSZĄ MIEĆ CZAS na wprowadzenie poprawek, łat bądź napisanie modów od nowa. Skoro 2 dni temu wyszła paczka już od razu pojawiają się pytania czt to działa, czy tamto działa, a kiedy będzie, zrób na już bo grać się nie da - i tak w kółko....

 

A wystarczy poczekać parę dni. Dać spokój twórcom modów na poprawki.

 

Do tego pytania o rzeczy, jakimi @Aslain się nie zajmuje. Przecież samo z siebie to bezcelowe i tylko zajmuje czas niepotrzebnie.

 

 

A co do samego @Aslaina - w życiu go na oczy nie widziałem, nie znam człowieka osobiście. Tak samo jak Ty wiem, że "produkuje" modyfikacje do Wot-a. I tylko tyle.

Link to comment

Nazalu ... "ilość owiec" ?. Stary ty naprawdę jesteś niezłym bucem. Kim jesteś by tak sądzić o innych? Podaj mi te pytania co 5 minut . Proszę przeklej linki. Na tym forum widzę jeden wątek średnio związany z XVM'em - tylko ogólnie z zaskoczeniem że mody są wyszarzone. W ilu miejscach napisał Aslain? - oprócz opisu pod koniec przy instalce "- sekcja XVM'a nie jest do wyboru, celowo, proszę czekać na akt.".

Primo: szanuje jego prace

Secundo: zapytałem się kulturalnie

Tercio: zrozumiałbym jakby mi to ON  odpisał w TAKIM tonie.

Ale Gości jak ty nie rozumiem - ten wpis nie był do ciebie i nikogo nie urażał a Aslain mógł go olać i tyle - rozumiem to.
 

mutopompka - to tylko pytanie  ... i to nie do was.
Nie musiał na nie odpisywać. Naprawdę ludzie zachowujecie się jakbym jakąś świętość naruszył. Też lubię tą paczkę ale kóźwa spytać się można tym bardziej że nie ma na ten temat wpisów co 5 min ->  Nazalu.

 

 

 

Pozdrawiam chłopaki - bez spiny ;),

Marcin

 

Link to comment
  • Administrator

Jesli chodzi o moj konfig, to ponoc bedzie wymagal konwersji do nowego formatu, to cos co nie moge zrobic na wakacjach, pewnie trzeba posiedziec z tydzien nonstop nad tym.

 

Jesli chodzi o domyslne XVM, to moge dodac, bede probowal, aczkolwiek jestem na wakacjach i jest mi to ciezko zrobic, z powodu ze jestem w innym kraju, w ktorym dostep do internetu jest ograniczony, do tego to wakacje i wypoczynek ekhem...

  • Upvote 2
Link to comment

Jeżeli tylu ludzi zadawało jedno i to samo pytani9e tzn. jedno. Forum nie działa tak jak powinno gdyby wszyscy gracze którzy rozpoczeli temat o xvm od razu weszli by w miejsce gdzie od razu znajdą odpowiedź to nic by nioe zakładali.

Nie pisze tego żeby mieć do kogoś pretensje, bo nie mam żadnych pretensji. Staram się tylko pokazać na czym może polegać błąd w naszej komunikacji. Pisze to w celu aby poprawić nasz kontakt i uniknąć nie porozumień.

Edited by rokosowksi
  • Upvote 1
Link to comment
On 30.07.2016 at 11:28 AM, rokosowksi said:

Jeżeli tylu ludzi zadawało jedno i to samo pytani9e tzn. jedno. Forum nie działa tak jak powinno gdyby wszyscy gracze którzy rozpoczeli temat o xvm od razu weszli by w miejsce gdzie od razu znajdą odpowiedź to nic by nioe zakładali.

Nie pisze tego żeby mieć do kogoś pretensje, bo nie mam żadnych pretensji. Staram się tylko pokazać na czym może polegać błąd w naszej komunikacji. Pisze to w celu aby poprawić nasz kontakt i uniknąć nie porozumień.

 

Gdyby ludzie czytali forum to nie byłoby żadnego problemu i miliona tematów o niedziałającym XVM czy "bo nie mogę wybrać podczas instalacji 75% modów".

Ale nie, każdy tylko wejdzie w temat z pobieraniem paczki, nie przeczyta nawet opisu, który wstawił Aslain i wyraźnie napisał w tymże opisie, że wyłączył 75% modów bo muszą być zaktualizowane, tylko ściąga, instaluje i zakłada milion tematów na forum, że to nie działa, że to ma błędy, że tego nie można wybrać. 

Ano jakby przeczytał forum, to by nie zakładał durnych tematów.

 

 

A tak w ogóle, to ja na miejscu Aslaina na wakacjach w ogóle bym się tym nie przejmował i korzystał z wakacji i dopiero po powrocie się tym zajął.

Podziwiam gościa, bo ja bym nie wytrzymał z tyloma durnymi postami użytkowników. 

Edited by johnymetallicaPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.