Jump to content

Wyrzucanie z gry


Recommended Posts

Macie może coś takiego że po zainstalowaniu ostatniej paczki asline nagle wyrzuca z gry na pulpit...? Nie wiem czy przyczyną może być nie do końca sprawny XVM czy kilka innych modów dogranych do mnie z pkwot. Wcześniej nie było takich problemów. Instalowałem także paczkę Apolla z PK i tak samo wyrzuciło mnie z gry. Nie wiecie może jaki mod może mieć na to wpływ...?

Link to comment

Po wgraniu ostatniej paczki u mnie działa wszystko ok. Zero zwiech i wywalania do pulpitu.

Problem może leżeć u Ciebie.

 

Jeśli masz windows Defendera - wyłącz go całkowicie

Przy instalowaniu paczki zaznacz usuwanie cache...

Nie instaluj starszych wersji, gdyż nie będą działać. (ta paczka, co wymieniałeś to cheat-pack, do tego pewnie nie zaktualizowane mody do wersji 9.5.1) więc tu nie będę się wypowiadać na jej temat.

Link to comment

Znaczy te dodatkowe mody są w wersji 9,15,1 tak więc wydają sie aktualne i są wrzucane przeze mnie pojedynczo a nie instalowane jako paczka. Wrzuciłem ostatnio także paczkę od dj Virusa i zagrałem na niej i też wyrzuciło mnie do pulpitu podczas gry mimo że nie dodawałem niczego. Czyścić cache - masz na myśli pamięć podręczną z przeglądarki czy jeszcze coś innego. Sprawdzę potem czy mam defendera włączonego bo na razie jestem w pracy i mam chwilę żeby odpisać. W każdym bądź razie dziękuję za rzeczową odpowiedź dobry człowieku... ; )

Link to comment
3 godziny temu, fantomen19 napisał:

No jak Asline nie wrzuci jakiejś aktualki to się ludzie będą przechodzić na coś innego. A jego konfiguracja paczki była najlepsza bo stwarzała możliwość indywidualnych dostosowań praktycznie wszystkiego...

 

 

Dokładnie tak się powoli dzieje. U mnie w klanie prawie wszyscy przeszli na paczki z Plazmakeks.

Link to comment

Dajcie człowiekowi odpocząć. W końcu ma  urlop... Przejdą, czy też nie,wolna wola.

Odnośnie problemu z tematu,potwierdzam. Podczas kilkukrotnych instalacji występowały różne problemy. Restart gry,wieszanie się lub niedziałające przyciski esc,shift itp... Przy każdej instalce(w różnych konfiguracjach) było coś innego. Uzbroić  się w cierpliwość i poczekać na aktualizację.Można  sobie przypomnieć "'czysty" sposób grania.

P.s.

Szacunek Aslain za  ogólny kawał dobrej roboty.

Pozdrawiam.

Po dzisiejszej aktualizacji problem znikł.Nic nie działa.....:(

Edited by Menchir
  • Upvote 1
Link to comment
3 godziny temu, Menchir napisał:

Po dzisiejszej aktualizacji problem znikł.Nic nie działa.....:(

Nie działa, gdyż dziś wyszedł mikropatch do wersji 0.9.15.1.1 od Wargamingu. Pojawiła się już aktualizacja XVM-a do wersji 6.4.1.1

 

Więc znów twórcy modów zaczną aktualizować swoje dzieła oraz "sklecać" na nowo modpacki.

Więc cierpliwości....

  • Upvote 1
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.