Jump to content

proszę o pomoc: SKŁADANIE PACZEK MODÓW


Recommended Posts

witam, jak w temacie, proszę o podanie jakiegoś SPOSOBU NA PRAWIDŁOWE SKŁADANIE PACZEK, aktualnie mam złożone(tundra,zniszczone obiekty,białe wraki) lecz nie potrafię dodać więcej gdyż gdy to robię to albo nie działają, albo przestają działać te które działały, albo wywala wota, albo nie da się go włączyć :)

 O CO CHODZI: chciałbym aby ktoś kto potrafi tworzyć mody/paczki do wota, stworzył paczkę z następujących modów lub podał jak je pogodzić:

-statystyki sesji po polsku wn8 itp.itd.

-wn8/dmg/odbite w bitwie

-zniszczone obiekty na minimapie

-kierunek dział czołgów przeciwnika na minimapie

-damage panel by Zayaz

-tundra mod skrypt (tylko dla snipe)

-max farplane/ usuniecie mgły

-reload przeciwników oraz sojuszników

-blokowanie wydatków golda

-widoczna granica mapy

-białe wraki

-turret fix/muzzle chaos

-dokładny wskaźnik strzałów otrzymanych(kierunek)/damage indicator

-auto aim (samo niekonieczne dokładne kliknięcie na przeciwnika by go oznaczyć na auto aima, lecz bez celowania w weakspoty/z wyprzedzeniem itp.itd.)

-paintball mod

-mod "anty spam"

-mod "spooter" (zostałem wyspotowany/info o asyscie w dmg lub zniszczeniu)

-czarny prosty hangar

-ORAZ ABY MOŻNA BYŁO POTEM ZAINSTALOWAĆ ORYGINALNEGO XVM'a z modxvm.com i żeby wszystko działało

TO BYŁA BY MOJA IDEALNA PACZKA DO WOTA :D chciałbym też wiedzieć jak później to wszystko zaktualizować by wszystko działało gdy wyjdzie kolejna wersja klienta :) proszę o odpowiedź, dziękuję :)

Edited by BoBlant
Link to comment

Szczerze? Sposobu uniwersalnego NIE MA.

Widzisz, Modpack @Aslaina u jednych działa prawidłowo (np. u mnie) a u innych TEN SAM KONFIG powoduje problem. Do tego dochodzi jeszcze fakt, iż wiele modów albo jest nieaktualnych (twórcy zaprzestali aktualizacji - np. Jimbo) albo gryzą się z innymi.

 

Jedynie co Ci mogę podpowiedzieć to to, abyś:

1) wyszukał AKTUALNE wersje modów, które Ciebie interesują

2) wrzucał POJEDYNCZO mody do res_mods i odpalał gierkę jednocześnie robiąc kopię zapasową katalogu res_mods.

3) Sprawdzał, czy wsio działa i w przypadku poprawnego działania gry wracał do punktu (2).

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
12 godzin temu, BoBlant napisał:

witam, jak w temacie, proszę o podanie jakiegoś SPOSOBU NA PRAWIDŁOWE SKŁADANIE PACZEK, aktualnie mam złożone(tundra,zniszczone obiekty,białe wraki) lecz nie potrafię dodać więcej gdyż gdy to robię to albo nie działają, albo przestają działać te które działały, albo wywala wota, albo nie da się go włączyć :)

 O CO CHODZI: chciałbym aby ktoś kto potrafi tworzyć mody/paczki do wota, stworzył paczkę z następujących modów lub podał jak je pogodzić:

-statystyki sesji po polsku wn8 itp.itd.

-wn8/dmg/odbite w bitwie

-zniszczone obiekty na minimapie

-kierunek dział czołgów przeciwnika na minimapie

-damage panel by Zayaz

-tundra mod skrypt (tylko dla snipe)

-max farplane/ usuniecie mgły

-reload przeciwników oraz sojuszników

-blokowanie wydatków golda

-widoczna granica mapy

-białe wraki

-turret fix/muzzle chaos

-dokładny wskaźnik strzałów otrzymanych(kierunek)/damage indicator

-auto aim (samo niekonieczne dokładne kliknięcie na przeciwnika by go oznaczyć na auto aima, lecz bez celowania w weakspoty/z wyprzedzeniem itp.itd.)

-paintball mod

-mod "anty spam"

-mod "spooter" (zostałem wyspotowany/info o asyscie w dmg lub zniszczeniu)

-czarny prosty hangar

-ORAZ ABY MOŻNA BYŁO POTEM ZAINSTALOWAĆ ORYGINALNEGO XVM'a z modxvm.com i żeby wszystko działało

TO BYŁA BY MOJA IDEALNA PACZKA DO WOTA :D chciałbym też wiedzieć jak później to wszystko zaktualizować by wszystko działało gdy wyjdzie kolejna wersja klienta :) proszę o odpowiedź, dziękuję :)

podaj nick z WOT'a...

WG ci na pewno pomoże - tam mają idealny program wsparcia dla w/w modów :D

Link to comment

mutopompka oraz Aslain   dziękuję za odpowiedzi :)  aslain jestes w porzadku ;) tez kiedys nie cheatowalem ale gdy zaczalem wydawac powazne pieniadze na ta gre i zaczelem byc wyzywany przez innych gdy mam 1wn8 mniej gdy mam przecietne staty, gdy wiekszosc ludzi cheatuje i ma nademna przewage to nie chce byc gorszy ... :/ ps gram od 2010roku i to co sie teraz dzieje jest zenujace.... 

Edited by BoBlant
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.