Jump to content

Mod "Nawigator" <oryginalny> nie działa.


Recommended Posts

Mimo instalacji na uprawnieniach administratora i odinstalowanym antywirusie nic się nie zmieniło, działało wszystko poza nawigatorem. Ostatnią wersją modpack'a w której w/w mod działał była wersja "Aslains_WoWs_ModPack_Installer_v.5.11.0_00". Jako że nie potrafię wyciągać pojedynczych modów z modpack'ów poradziłem sobie z problemem w następujący sposób:
Zainstalowałem starszą wersję, w której nawigator działał u mnie poprawnie (v.5.11.0_00). Podczas instalacji zaznaczyłem TYLKO ten jeden mod. Po zakończeniu instalacji, z folderu res_mods/gui/flash skopiowałem plik "alt_hud". Zainstalowałem najnowszą wersję modpack'a (ze wszystkimi przeze mnie wybranymi modami) i podmieniłem plik "alt_hud" na ten wcześniej skopiowany. Nie wiem czy jest to najlepsze rozwiązanie ale wszystkie mody, w tym nawigator, działają jak należy. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego akurat ten jeden mod nie chce u mnie działać przy instalowaniu nowszych wersji.

Problem rozwiązany, powiedzmy ;)

Pozdrawiam.

Do zamknięcia.

Link to comment

U mnie od kilku wersji paczki (od momentu rozdzielenia nawigatora na oryginalny i minimalny) występuje ten sam problem, a próbowałem wszystkich znanych mi metod.
Tu strzelam, być może jest to spowodowane błędami przy rozpakowywaniu, lub błędami przy pobieraniu (jeżeli jest to DLC).
Oczywiście dorzucam logi :)

_Aslain_logs.zip

Edited by Little_rowboat
Link to comment
  • Administrator
15 hours ago, zapeq said:

Masz tu plik który ja podmieniłem i mod działa jak należy. Wrzuć go w res_mods\wersja\gui\flash\  Spróbuj, może i Tobie pomoże. Daj znać ofc ;)

alt_hud.swf

 

Skad masz ten plik tak z ciekawosci, z tego co widze to dla mnie rozni sie tylko tym ze brak w nim pokolorowanych elementow jak ma orygialny.

Link to comment
  • Administrator
16 hours ago, Little_rowboat said:

U mnie od kilku wersji paczki (od momentu rozdzielenia nawigatora na oryginalny i minimalny) występuje ten sam problem, a próbowałem wszystkich znanych mi metod.
Tu strzelam, być może jest to spowodowane błędami przy rozpakowywaniu, lub błędami przy pobieraniu (jeżeli jest to DLC).
Oczywiście dorzucam logi :)

_Aslain_logs.zip

 

Wszyscy ktorzy nie widzicie a instalujecie Navigatora, czy mozecie zalaczyc swoj plik battle_elements.xml?

Link to comment
4 hours ago, Aslain said:

 

Skad masz ten plik tak z ciekawosci, z tego co widze to dla mnie rozni sie tylko tym ze brak w nim pokolorowanych elementow jak ma orygialny.

Napisałem wszystko ładnie wyżej skąd takowy plik wziąłem. Zainstalowałem starszy modpack (w którym nawigator jeszcze mi działał) z wybranym TYLKO JEDNYM modem, tj. nawigator'em. W res_mods pojawił się alt_hud.swf oraz wymieniony przez Ciebie battle_elements.xml. Skopiowałem więc alt_hud, zainstalowalem najnowszą paczkę i podmienilem alt_hud na ten ze starej instalki. W ten sposób zaczął działać nawigator.

Link to comment
1 hour ago, Aslain said:

Coz, amerykanie tez potwierdzaja ze teraz nawigator im dziala ok, wiec chyba nie mam wyjscia i wydam starsza jego wersje.

Hmmm, co zrobili amerykanie, że im działa? Podobnie jak ja ? Szczerze to nie zauważyłem nawet jakichś kolorów na wskaźniku ;) najważniejsze, że jest jakiś wskaźnik, kolory to tylko detal ;]

 

EDIT-->

Wracaj do zdrowia ;) Pozdrawiam.

Edited by zapeq
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.