Jump to content

Zakładka MODS w opcjach/ustawieniach


Recommended Posts

Witam, próbowałem już wszystkiego, od deinstalacji modów i instalacje, wybierałem tez w instalatorze kasace res_mods, wot_cashe dlc, nawet odinstalowałem gre i wyczyściłem katalog (uprzednio robiąć kopie screenów i vdeo).
Pomimo wszystkich tych zabiegów nadal nie wyświetla mi się nic w tej zakładce poza wyboirem języka.  Ostatnie 1,5 msc-a nie grałem wiec chciałem zainstalowac aktualne mody, no i do duszy bo bez tej zakładki nie jestem w stanie zmniejszyć sobie ikonek czołgów i powiekszyć ich nazw. Zawsze grałem na 4 rzędy czołgów z pomniejszonymi ich "przedstawieniami" w garażu, powiekszałem tylko ich nazwę.
Teraz mam obrzydliwe domyślne jebutne prostokąty i na ekranie miesci mi sie w 4 rzędach ich tylko 24... wcześniej miałem ich 40 w garażu.
Jak to naprawić? Czy teraz to już w zwyczaju że zabiera się użytkownikowi możliwość dowolnej zmiany i moge sobie wybrać tylko w instalatorze ilość rzędów i powiększone lub pomniejszone? Bo taki zabieg to o kant rzyci rozbił.!

Link to comment
  • Administrator

Jakies 1.5 miesiaca temu usunalem te zakladke, wiecej jej juz nie bedzie. Wielkosci napisow i ilosc czolgow zrobisz recznie (edytujac carousel.xc) badz przez wybory w instalatorze. Jesli bys poczytal zmiany w modpacku przez ten okres to bys wiedzial ze zostalo to usuniete z powodu bardzo duzych problemow ktore powodowalo. Nie chce wiecej tego moda, robi go dwoch skur..... ów ktorzy celowo psuja moj konfig xvm a kto wie co jeszcze, pewnie i klienta.

  • Upvote 1
Link to comment

Ok wybacz, jestem w miarę zapracowanym człowiekiem i jak mam godzinę czy półtora na granie raz na 2-3 dni to chce jak najszybciej zainstalować mody, bez poświęcania 20-30 minut na przeczytanie wszystkich hotfixów z ostatnich 45-50 dni :)  ostatnie 4 dni własnie nie grałem z tego powodu bo gdzies pusciłem uinstall i wróciłem do pracy, potem instalacje i znów powrót do pracy itd...  nie rzuciłem nawet okiem na update gry czy modów.
WIęc raz jeszcze przepraszam z problem :) Poszukam tego carousel.xc i zobacze co z tym moge zrobić :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.