Jump to content

Recommended Posts

Kiedyś był taki info panel który pod Alt pokazywał parametry własnego czołgu, co się z nim stało, nie ma wersji pod obecny WoT? Może ktoś potrafi dodać taką opcję do tego co jest w paczce?

 

Przerobiłem sobie delikatnie info panel - colored bo był dla mnie mało czytelny. Zmieniłem kolory informacji o pancerzu z brązowego na biały, reload z czerwonego na zielony i rozjaśniłem dmg pocisków oraz wyświetliłem linię z informacją jakie czołg ma działo. Może komuś się przyda, plik skin_3_colored.xml znajduje się w katalogu:

...\World_of_Tanks\res_mods\0.9.16\scripts\client\gui\mods\mod_infopanel\

 

shot_001.jpg

 

Edit:

 

Przed chwilą przeczytałem temat o tymm dawnym modzie o który pytam, tak więc już wiem że go nie ma.

Jeszcze inaczej zrobiony skin_3_colored.xml

shot_007.jpg

Edited by Krzyrek
Link to comment

Ty piszesz o tym którego pokazałem w pierwszym poście, ale to nie jest od masheene. Od masheene wygląda tak:

masheene.jpg

Znalazłem go tu https://www.frost-zone.eu/infopanel/ i tu http://worldof-tanks.com/informative-panel-color-for-world-of-tanks-8-9/

Zainstalowałem i działa dobrze na razie, ale Ciebie pytałem o niego co z nim, bo był w paczce 9.16.05 i zniknął :)

Wizualnie podoba mi się ten który jest obecnie w paczce, zwłaszcza jak sobie go edytowałem, ale ten masheene używam gdy chcę zerknąć na parametry własnego czołgu. Siara troszkę, ale nadal nie pamiętam który czołg co ma :P

Link to comment
  • Administrator

Ten podlinkowany to nie jest na prawde mod tylko od masheene, to jest mod ekspointa, ktorego konfig ktos przerobil na podobienstwo  moda masheene. Jest on niestety zabugowany, dlatego nie dodalem go do paczki, czekam az go naprawią. Dziala, ale jakies bledy widzialem w logach, dlatego wole poczekac troche.

Link to comment

Tak jak piszesz, a dokładniej masheene przerobił aby tak właśnie wyglądał. W pliku mod_info_panel_extended.json znalazłem ten wpis:

Cytat

    Python by Ekspoint
    json editing by masheene

Ok, czyli używam na własną odpowiedzialność :D

  • Upvote 1
Link to comment

Cześć.

 

Ostatnio dodałeś sporo InfoPaneli, dzięki wielkie, ale jak możesz to dodaj jeszcze moją przeróbkę pierwszego z serii "extended", to nie będę musiał za każdą aktualizacją paczki tego sam kopiować :)

Zamieniłem miejscami armor wieży i korpusu, zmieniłem miejsce dla reload-u i masy oraz dodałem kolorki i nieco powiększyłem czcionkę.

1. z paczki 2. moje

ip_org.jpgip+.jpg

mod_info_panel_extended.json

Link to comment

3 godziny temu, Aslain napisał:

Pomyśle :) a póki co to mozesz instalowac ten plik poprzez folder Aslains_Custom_mods.

 

Wrzuc go do tego folderu, i instalator bedzie go zawsze instalowac.

 

InfoPanel.zip

 

No to już nie myśl ;)

Zrobię jak napisałeś i to rozwiązuje mój kłopot. To samo zrobię z Twoimi plikami od paneli, które poprzerabiałem, ha :)

 

Edited by Krzyrek
Link to comment
Dnia 25.10.2016 o 15:42, Krzyrek napisał:

... To samo zrobię z Twoimi plikami od paneli, które poprzerabiałem, ha :)

 

A Ty coś zmieniasz w plikach colors.xc i playersPanel*.xc ? Bo ja mam cały czas te swoje przerobione wrzucone do instalowania i nadpisuje Twoje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.