Jump to content

Problem z wczytywaniem do bitwy


Recommended Posts

Witam,

od jakiegoś czasu zdarza mi się, że podczas wczytywania do bitwy licznik który odlicza czas nagle znika i jakimś dziwnym sposobem nie trafiam do bitwy. Mogę ruszać myszką itd, gdy widok (ekranu ładowania bitwy) przełączam na "misja" to widzę postępy w bitwie, jak wszyscy sojusznicy płyną w swoich kierunkach itd. Pomaga w tym przypadku tylko alt+F4 i ponowne załadowanie gry. Wtedy wczytuje normalnie. Dzieje się to zazwyczaj na kilku konkretnych mapach, nie wiem czy ich wymienianie ma jakikolwiek sens. Nie wiem również czy jest to wina mod'ów czy nie. Chciałbym tylko dowiedzieć się czy tylko u mnie taki problem występuje czy jednak nie tylko ja tak mam...
P.s. Znalazłem wątek z podobnym problemem na forum WG : tutaj ale oczywiście kolega Dark_Havoc całą winę zwala na techniczne niedociągnięcia po stronie klienta. Zaznaczam jednak iż problem nie pojawiał się od samego początku mojej przygody z WoWS tylko od którejś łatki, szczerze mówiąc, nie wiem od której.

Link to comment
  • 1 month later...

Witam kolego. Od paru dni mam podobny problem. Gdy jestem w bitwie naraz nie mogę sterować myszką. Widzę tylko mój okręt którym mogę jedynie zmieniać prędkość i nic więcej. Ponowne wyjście z gry i zalogowanie raczej nic nie daje. po zakończeniu bitwy wracam do portu jednak nie wyświetla mi się główny okręt na środku ekranu tylko na karuzeli. Po którejś próbie ponownego zalogowania wszystko wraca do normy. Robiłem testy komputera i gry - wszystko OK. Myślałem, że nowy mod - wczoraj wgrałem coś pomoże jednak przed chwilą ponownie mi wywaliło grę. Może ktoś będzie miał jakiś pomysł?. Zaznaczam, że wcześniej nigdy nie było żadnych problemów. Pozdrawiam.

Link to comment
  • Administrator

W przypadku takiego problemu jak nie ladowanie sie bitwy prosze :

 

- zalaczyc moje logi (to obowiazkowe bez nich poczytam co piszecie i bede czekal na logi).

- podac nazwe okretu na którym to sie dzieje.

- podac nazwe mapki ewentualnie screenshot z ekranu nie ladowania sie

- fajnie jakby jeszcze ktos zalaczyc replay ale jak mapka sie nie laduje to moze sie nie utworzyc. 

Link to comment

Witam ponownie. Po usterkach w dniu wczorajszym - podczas bitwy mapa - OKRUCHY (okręt Myoko) ponownie gra załadowała się ale okrętem nie mogłem sterować itd. (działały tylko przód i tył - W, S). W czasie bitwy restartowałem grę parokrotnie ale bez rezultatów. Po zakończeniu bitwy wróciło do normy. Wyłączyłem Kasperskyego i wgrałem nowego mody paka 5.16.1.01 - zaznaczyłem wyczyść katalog Aslains ... i do dzisiaj było ok.  W dniu dzisiejszym w pierwszej bitwie akurat też OKRUCHY (okręt Graf Spee) zaczęło ładować grę ale mnie nie zalogowało. Po restarcie - dwukrotnym w końcu mnie załadowało ale niestety jak opis powyżej. Dopiero po skończonej grze okręt wrócił do portu; widoczny jedynie na karuzeli (brak na środku ekranu). Załączam plik Aslain logs.zip (nie mogę znaleźć plików python i xvm.log). Pozdrawiam

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

_Aslains_Installer.log

Link to comment
  • Administrator

      ------------------------[ Wygląd oraz skórki okrętów ]-------------------------------
(nie polecam mieszać skórek różnych twórców)
         Pravda Team
            Xandier’s Kancolle Skin Pack 2
            RWBY Skin Collection (skórki 6 okrętów USA) by Xandier59
         skórki dla Tirpitz
            Tirpitz ze skórką Bismarcka
         skórki dla Yamato
            ARP Yamato (by SEA Group)
         skórki dla Takao/Atago
            ARP Takao/Atago (by SEA Group)
         Polski Niszczyciel Błyskawica 1940 (by secession)
         Unikalne kamuflaże dla wszystkich okrętów (by Mebius_LW)
         Historyczne: Admiral Hipper, Prinz Eugen, Bismarck, Tirpitz
         Usuwacz mangi (by Mebius_lW)
         Usuwacz kamuflażu

 

Wyglada jakbys zainstalowal wszystko na raz, to i efekty mozesz miec dziwne, instalujesz skórki a potem ich usuwacza, i na to jeszcze skórki mangi i na to usuwacza mangi - straszny mix ;)

 

Link to comment

Dzięki za info. Nie zdawałem sobie sprawy z tym mieszaniem skórek :-). Na wszelki wypadek zostawię tylko  Pravda Team; Xandier’s Kancolle Skin Pack 2; RWBY Skin Collection (skórki 6 okrętów USA) by Xandier59. O wynikach napiszę w Nowym Roku.

Dzięki - życzę najlepszego w Nowym Roku i samych zwycięstw w bitwach nie tylko tych na ekranie :-).  

 

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.