Jump to content

TessuMOD crashuje wota


Recommended Posts

Witam, po zainstalowaniu w/w moda. Wot się nie uruchamia, przed pojawianiem się okienka do logowania. I wyrzuca do pulpitu. 

Wrzucałem pojedynczo wszystkie mody które mnie interesowały, i odpalałem wota, potem usuwałem pojedynczo aż znalazłem :P 2h klikania. Może komuś tego oszczędzę

Link to comment

Witam, po zainstalowaniu w/w moda. Wot się nie uruchamia, przed pojawianiem się okienka do logowania. I wyrzuca do pulpitu. 

Wrzucałem pojedynczo wszystkie mody które mnie interesowały, i odpalałem wota, potem usuwałem pojedynczo aż znalazłem :P 2h klikania. Może komuś tego oszczędzę

Link to comment
5 hours ago, Metafan said:

Bez zakładania kolejnego tematu,do sprawzenia jest jeszcze Kierunek patrzenia dział wrogich czołgów na minimapie ( chyba minimap tankview)

 

Gdybys nie czytal to mod jaki wymieniasz jest zakazany na serwerze EU i przy wyborze w instalatorze tez masz to napisane.

 

Link to comment
11 minutes ago, kwasek32 said:

 

Gdybys nie czytal to mod jaki wymieniasz jest zakazany na serwerze EU i przy wyborze w instalatorze tez masz to napisane.

 

Gdybyś był na bieżąco i osobą rozumną to gdyby był zakazany to Aslain nie umieściłby go w swojej paczce ;)

Link to comment
20 minutes ago, Metafan said:

Gdybyś był na bieżąco i osobą rozumną to gdyby był zakazany to Aslain nie umieściłby go w swojej paczce ;)

Chcesz polemizowac? Czy moze poczytasz wkoncu troche forum i liste zakazanych modow.

Przeprowadz sobie raz jeszcze instalacje i poczytaj to co w nawiasie jest napisane.

Zreszta pewnie dla Ciebie X-Ray, Tundra i Aimbot tez sa legalnymi modami skoro inni Moderzy je do swoich paczek dodaja! :)

Pozdro 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.