Jump to content

Ślepy tryb po modpacku 9.17.1_00


Recommended Posts

U mnie występuje ten sam problem.

Zainstalowałem je z nowego modpacka tuż po wyjściu wersji (9.17.1 #01), a potem, jak problem wystąpił, przeinstalowałem je dzisiejszym #02 czyszcząc chache. Niestety, nie pomogło. Charakterystyka problemu:

1. Nie ma ekranu ładowania bitwy. Gdy szukam potyczki, przez dłuższy czas jest czarny ekran, a potem wchodzę od razu do załadowanej bitewki.

2. Laguje niemiłosierne (FPS - są na poziomie gorszym niż tragiczny, na oko może z 3 klatki/s...).

3. Grafika się rozmywa, wot tak zawsze robi, gdy ma problemy z wydajnością, jakby zmniejszało rozdzielczość.

4. Nie ma interfejsu (jak po kliknięciu 'v'), widać tylko ATAC! jak czołg jest blisko i strzałkę do najbliżeszego wyspotowanego czołgu przeciwnika. Zachowuje się dokładnie tak jak po kliknięciu V. Pod Ecape'm nie pojawiają się opcje, pomoc pod klawiszem f1 również nie działa.

5. Raz, na t67, pojawił się okrąg dookoła mojegu czołgu. Wydaje mi się, że był to promień 15m. Skąd się wziął, pojęcia nie mam.

Problem występuje w każdej bitwie, na każdym czołgu, na dowolnej mapie.

 

Dorzucam swoje logi i obszerną dokumentecję screenshot'ową.

 

@Aslainie, pomóż nam!

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

shot_015.jpg

shot_016.jpg

shot_017.jpg

shot_018.jpg

shot_019.jpg

shot_020.jpg

shot_021.jpg

shot_022.jpg

shot_023.jpg

Link to comment

No u mnie na 02 też występował problem jak wyżej. Przed chwilą wykasowałem "vehicles" i jest wszytko jak należy.

Może zbieg okoliczności ale nic więcej nie zmieniałem - Twój instalator nie ruszony tylko usunąłem ten katalog.

Ja miałem tylko KoreanRandom.

Edited by alkadafi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.