Jump to content

Mały problem z Battle Assistant


Recommended Posts

Witam, mam mały problem z modem Battle Assistant. Zainstalowałem go z paczki w wersji 9.17.1_24 i zauważyłem, tak jak i wcześniej, że podczas celowania włączanego pod klawiszem "G" kamera jest bardzo blisko celu, jest to trochę uporczywe i przeszkadza mi w celowaniu. Nie wiem czy to jest jakiś błąd czy zamierzony cel programisty. Pamiętam natomiast że dawniej mod oferował dalsze oddalenie kamery w ty specjalnym trybie celowania.

 

Normalny tryb celowania nie powoduje żadnym problemów z oddalaniem kamery natomiast BA daje naprawdę słabe oddalenie, czy jest jakiś łopatologiczny sposób na poprawę pracy kamery ? czy po prostu już tak jest i nie da się tego zmienić ?.

 

Pozdrawiam.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Wistblade
dodany log
Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • Administrator

To jeden z najczesciej uzywanych modów, gdyby nie dzialal bylo by duzo zawiadomien. Moze napisz do autora, a cos doradzi, u mnie mod dziala prawidlowo. Sprawdz moze czy nie zmieniles bindu klawisza G na cos innego.

Link to comment

Przecież w grze został zmieniony domyślnie na klawisz g właśnie taki widok (bo w grze jest ten dokładnie mod wbudowany ale nie podoba mi się jego nachylenie widoku - w modzie był lepszy).

Z tym że jeśli przypiszę tę funkcję pod inny klawisz niż g to i tak wciskając g podczas gry mod się nie włącza.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.