Jump to content

kierunek celowania wrogich czolgów na minimapie


Recommended Posts

Witam Aslain.

Spotkałem się z opiniami, że mod, który jest u Ciebie w paczce, a mianowicie "Kierunek celowania wrogich czołgów na minimapie" jest nielegalny. Czy to prawda?

Sprawdzałem fora angielskie i polskie i trudno się ustosunkować. (dodam info, że na tych forach jest napisane, że wszystkie te modyfikacje dotyczą każdego serwera gry, lista jest jedna)

dwa linki:

pierwszy link polskie tłumaczenie

drugi link angielski

Wysłałem równiez zapytanie do WG, ciekawe co odpiszą.

Czy twoja paczka gdzies na stronie modów oficjalnych do wota jest uwzględniona? jesli tak to podaj link do modów WG - podobno jest po rosyjsku.

 

Druga kwestia:

dlaczego jak sprawdzam na wot-life czy wot-ts statystyki, to one pokazują o średnio 10 wn8 większe niż to co pokazuje mi w grze. Jakiś bug mam?

 Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

Edited by bilek1
Link to comment
  • Administrator

Nieprawda, ten kto tan twierdzi, zwyczajnie kłamie, albo jest niedoinformowany:

 

Masz tam jasno napisane np. w temacie angielskim: 

 

"I can confirm that all regions have the same rules and that these are the mods we are currently approving:

- Enemy gun indicators on the minimap: shows direction where enemies within the draw distance are pointing their guns (on the minimap)"

 

To jest to co pytasz, i odpowiedz na to ze jest dozwolone.

 

Paczka jest oficjalnie dopuszczona przez WG, czego dowodem jest obecnosc na oficjalnej stronie WG: https://wgmods.net/WOT/ru/aslain-s-wot-modpack-46/ aczkolwiek nie polecam pobierania stamtad paczki, bo nigdy nie maja mojej aktualnej wersji (dodawanie nowych wersji na tamtej stronie trwa wieki).

 

Roznice WN8 z gry (XVM) i z roznych stron wynikaja z tego ze XVM nie popiera stosowania zlych wartosci oczekiwanych dla niektorych czolgow, wiec zbuntowali sie i nie zaktualizowali tych wartosci u siebie, tak jak slepo zrobily to inne strony, np. te ktore wymieniles. Te z XVM sa bardziej poprawne, i zgadzam sie z tą decyzja devsow XVM.

added 6 minutes later

Tu masz jeszcze odpowiedz WG po polsku:

 

OQo8kiu.png

 

Nie ma co sie doszukiwać modów w pacze. Moja paczka ma tylko dopuszczone mody, nie tworzę cheaterskiej paczki...

Link to comment

Właśnie dostałem bana na 7 dni za uzycie tych modów. Gośc zgłosił mnie za białe wraki dosłownie po 5 minutach gry konto zawieszone. Wszelkie info z wyjasnieniem i linkami do tych info na oficjalnych stronach nic nie dały. Oni poprostu przyjmuja do wiadomosci, że jak ktos im napisał, że gracz uzywa nielegalnych modów to przyjmują tą wiadomośc i banuja odrazu. Nie ma przebacz, bez sprawdzania zawieszają konto.odpowiedZI sa pisane w ciagu dosłownie kilku minut, wiec nawet nie wgłębiaja sie w temat. Masz bana i koniec. Ta gra jest do du*y, a wsparcie jeszcze gorsze. 

P.S. Polacy sa strasznie zawistni, donosiliby nawet za xvma.

tyle w temacie.

Link to comment

Tak jak widzisz, każdy moze zgłosić, że ktoś uzywa niedozwolonych modów według jego osobistej interpretacji i oni banuja bez sprawdzenia. Poza tym każdy pracownik WG inaczej podchodzi do tematu i ma to w "duszy" co będzie z graczami. Pisałem, że mody tylko od ciebie z paczki oficjalne dopuszczone i takie tam, podałem lonki z wypowiedziami ich community Contribuitors i oficjalnymi postami. I co z tego, ban jest i juz. Nie wygrasz z banda idiotów.Tm bardziej, że nawet nie napisza na jakiej podstawie i za co. Ale gośc na straemie napisał, że wyśle nt bialych wraków i pewnie za to poszlo.

Link to comment
  • Administrator

Jak stramowałeś to powinieneś mieć kopie tych filmików gdzieś dostępne, napisz może do WG Staffu, podlinkuj te flimiki i spytaj czy jest na nich coś za co można dostać bana.

 

Może napisz do niemieckiego supportu, jeden użytkownik pisał że to dzięki nim został odbanowany po niesłusznym banie: http://aslain.com/index.php?/topic/8797-ban-permanentny/

 

Ewentualnie skontaktuj się z tym użytkownikiem, może poradzi jak się odwołać od bana.

 

Link to comment
  • 1 year later...
  • Administrator

Na samym dole pisze:

 

Quote

- usunięto na stałe dla zgodności paczki ze zaktualizowanymi ostatnio zasadami fair play: Kierunek celowania czołgów na minimapie, Wskaźnik kierunku do najbliższego wroga, Kierunek do wyspotowanego pojazdu na celowniku. - Mody te będą zabronione od 1 Czerwca, ale usuwam je już teraz aby ktoś przypadkiem sobie ich nie zainstalował w przyszłości poprzez zmianę nazwy folderów przy okazji wyjścia nowej wersji gry, oraz abyście mogli już teraz nauczyć grać bez nich.

 

Link to comment

jeszcze nie słyszałem by ktoś dostał bana w 5 minut. nie ma w WG pracowników którzy "live" oglądają setki, tysiące powtórek i raportów i z biegu dają bany [jest to fizycznie niemożliwe patrząc na ilość raportów vs liczba pracowników WG]. w/w kary są  związane z długofalowymi raportami, i często odnoszą się do sytuacji sprzed wielu dni, albo tygodni. (tak było ze mną, daaaawno temu dostałem bana na 7 dni za moda, którego używałem ok. roku wcześniej - tak był to mod "zakazany"). Jeśli twórca  tego posta (bilek1) poczytał by troszkę forum wota i ich info (lub changelogi Modpacka Aslaina), pisali że przy zmianach które planują na 1 czerwca ( nowe mody zakazane itd itp) szykowana jest fala banów. więc Twój może dotyczyć czegoś co miałeś na kompie kiedyś tam...... albo masz obecnie.

 

pozdrawiam

Edited by Smoq
poprawki :)
Link to comment
  • 7 months later...

Witam. Chiałbym zapytac sie o " legalnosc" moda wyswietlajacego Biały znak ostrzegawczy ( zarny wykrzyknik  na białym tle trójkontu z czerwona obwódką) w momecie , jak ja do niego dojezdzam a le sie na niego nie patrze i jezeli on do mnie podjeżdza.

 

uprzejmie prosze o odp.

 

Uzytkownik.

 

ps. zapytanie odnosnie wersji 1.7

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.