Jump to content

Wirus w Aslain Mod Pack'u?


Recommended Posts

Od ponad 2 lat instaluję paczki @Aslain i nigdy nie miałem żadnych wirów ani ostrzeżeń przed nimi w paczce. Zawsze ściągam z tej strony paczki i w systemie siedzi NOD32 i nigdy, ale to nigdy nie miałem żadnych komunikatów ostrzegających o podejrzanej działalności paczki.

Link to comment

No ja też zawsze pobieram tylko z tej strony, od prawie roku, nigdy nie miałem problemów. Używam cały czas tego samego programu antywirusowego i teraz raptem usuwa instalkę podczas próby jej odpalenia informując, iż jest zainfekowana wymienionym wirusem. Co dziwniejsze, kiedy skanuję plik manualnie nic nie wykrywa, dopiero po otwarciu instalatora. Może pod któryś z modów jest coś podpięte?

Edited by wanderer
Link to comment

pobieram modpacki Aslaina od ... cholera wie pamięć już nie taka... i nie było tam nigdy wirusów.. co nie znaczy że anty-wiry nie durniały (plik nieznanego wydawcy ... omg omg pewnie wirus ... BLOKUJEMY) tak to właśnie wygląda. a sam modpack jest czysty. skoro mój AV go przepuścił i właśnie się instaluje to znaczy że jest ok :)

 

Link to comment
  • 2 years later...

nie szukajcie virusów tylko malware, szczególnie TR/crypt.xpack.gen2 bo ten niestety był przyklejony o jednej z wcześniejszych paczek. Żeby nie było, też od dawna używam modpack'a i nadal używam, ale ostrożnoś nie zaszkodzi.

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.