Jump to content

Zamyka gre i wywala do Windowsa


Recommended Posts

Mi wywala jak wejdę w nowy tryb Halloween i chcę walczyć z Lewiatanem.  W tym drugim trybie idzie grać ale nie działa strzelanie z drugiego działa pod Q ani pod innym ustawieniem. Zawsze strzela z głównego cobym nie ustawił. To akurat sprawdzę czy podczas grania bez modów jest inaczej bo to może błąd po ich stronie...

EDIT> Bez modów wsio gra i buczy.

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Skunks666
Link to comment
33 minuty temu, Pawel2507 napisał:

Tak racja, nie dopisałem, że chodzi mi o tryb Halloween.

 

Ale tak na marginesie nie zniknęły Wam misje osobiste?

Czy zostały zawieszone na czas trwania Halloween ?

 

 

co do misji osobistych juz wiele razy informowalem ale oki dam raz jeszcze... jest to problem po stronie WG.

Oficjalna informacja:

World of Tanks – misje osobiste

Drodzy Dowódcy,

Ze względu na nieprzewidziane problemy techniczne musieliśmy usunąć misje osobiste.

Zobaczycie, że nie będą one mogły być wybrane, lub ukończone.

Zapewniamy, że pracujemy już nad rozwiązaniem tej sprawy.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które ta sytuacja może spowodować.

Wasz zespół obsługi klienta

  • Upvote 1
Link to comment

nie. ja używam Jimbo  i grałem w haloween. wywala (zawsze z modami) z trybu "leviatan" ...


p.s. skoro nie uzywam "autoaim indicatora" moge spokojnie strzelac z OBU działek  i gra śmiga.

 

 

 

Edited by Smoq
uscislenie
Link to comment

Proponuję na czas eventu całkowicie ODINSTALOWAĆ paczkę od autora. Samo usunięcie folderów z modami nic nie da a gra będzie dalej wywalać przy próbie wejścia do bitwy z Lewiatanem (Natarcie) Tryb Chaos działa OK z modami jak i bez. Druga sprawa celowniki modowane powodują złe działanie mechaniki strzelania z dwóch dział, strzela się tylko jednym działem mimo zdefiniowana klawiszy. 

 

Sprawdzone na celownikach:

Harpoon minimalistyczny

Standardowy na biało

domyślam się że i inne powodują błędy.

Edited by Wistblade
Link to comment
  • Administrator

Sprawa wyglada tak ze w paczce #06 problemy robil glownie nowy J1mbo od Grabaah, sam celownik dziala swietnie, ale jak sie mu podmienilo czesc artyleryjska na jakas inna z innego celownika to gra sie sypala. Poki co sprawdzalem to z Grabaah i gra padala na paru celownikach jak Damocles, ale z celownikiem spg Harpoona dzialala ok. Na razie w #07 dalem inna wersje J1mbor robiona przez Andre_V ktora lubi sie z innymi celownikami.

Link to comment

Moim skromnym zdaniem Jimbo to jeden z lepszych celownikow w paczce. Z drugiej strony - wejscie w tryb bezpieczny zeby zagrac eventowe bitwy to nie problem. Problem bedzie jesli WG zdecyduje sie na tej podstawie stworzyc czolgi strzelajace z 2 dzial na raz i wprowadzi je do gry na stale.

 

Link to comment
  • Administrator

Niewatpliwie WG ma okazje przetestowac dzialanie takich wielo-turretowych czolgow, niby event ale i wielki beta test zaloze sie :)

 

O mody bym sie nie martwil, kwestia czasu bedzie dostosowanie ich przez moderow, aktualnie pewnie wielu z nich olewa sprawe bo event niedlugo sie skonczy, to po co maja siedziec i dlubac jak nie bedzie pozniej (teoretynicznie) problemu, ale nie wszyscy pewnie, bo sa chyba tez tacy ktorzy juz to biora na powaznie, ale ktorzy to nie wiem ;)

Link to comment

Heyka testowalem kilka modpackow różnych autorów fakt faktem iwent z modami od naszego autora modów coś tam kreszuje grę na Leviatanie ja teraz latam na win10 dlatego iż zmieniłem pł. główną która niby obsługuje win7 ale nie mogłem znależć sterów od łącza lan wiec byłem zmuszony zainstalować win 10. W moim przypadku wyglądało to inaczej wcześniejszy modpack przed tym --- .9.20.1.1_07a chodził idealnie ale niemożna było strzelać z 2 dział ,ten co wkleiłem ma objaw taki , po zakończonej instalacji wywalał bład : system zamknął instalatora z powodu błędu ,po włączeniu gry wszystko cacy pokazało wejście do Leviatana i zamykało grę. Odinstalowałem modpacka i zainstalowałem od Protanki wszystko działa i mozna strzelać z 2 dział, od Jove też działa teraz testuje od webium zaraz odpalę gre i zobacze jak działa ponadto do niego trzeba sobie zainstalować battleasistanta ze strony od twórcy. Jeśli chodzi o misje są wyłączone bo coś WG zje.... no i na razie nie ma ale dostaniemy rękopensatę w postaci czołgistki tu jest link jeśli chodzi o to o czym napisałem : http://www.dom1n.com/newsy/misje-osobitse-micropatch-rekompensata/

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.