Jump to content

buczerKOX

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutral

About buczerKOX

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 • Location
  Białystok
 1. średnie wn8

  Siemka jeśli można to trochę czytałem o tym w jaki sposób oblicza się WN8 i to nie jest takie proste bo w skład tych obliczeń wchodzi co najmniej 5 czynników (uszkodzenia, fragi, spot....) Często średnia jest zaniżona po przez grę na niskich tierach gdzie "spodziewany dmg" jest znacznie trudniej osiągnąć niż grając na wysokim tierku . Średnią WN8 nie oblicza się tak jak średnią ocen Tu jest dokładnie wyjaśnione co do czego się dodaje http://wiki.wnefficiency.net/pages/WN8#The_Steps_of_WN8_-_The_Formula Pozdrawiam.
 2. Licznik wydajności

  Super dziękuję za odpowiedz pozdrawiam !
 3. Licznik wydajności

  Odświeżam.
 4. Licznik wydajności

  Witam od jakiegoś czasu korzystam z mod paka od Aslaina i jestem bardzo zadowolony. Poszukuję pliku z konfiguracja od moda pokazującego damage , spot, asysty , w modpaku jest to nazwane licznik wydajności, chciałbym przesunąć go na środek. Da się coś takiego zrobić ? i gdzie znajdę plik ? Pozdrawiam .
 5. zmiana języka gry

  Witam odświeżam temat bo na moją "Błahostkę" nadal nikt nie odpowiedział. Gra nadal jest w wersji angielskiej mimo że w lanczerze mam ustawione PL, oraz dźwięk nadpływających torped w stylu "Szczęki" też nie działa. Pozdrawiam. _Aslain_logs.zip Edit: Musiałem przeoczyć ten fragment ze zmianą języka a co do torped to szkoda fajne by to było Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam.
 6. Błahostki

  Witam zgłaszam nie wielkie problemy a mianowicie po instalacji zmiany głosów załogi na family guya to język w meni zmienił mi się na angielski ale załogę nadal mam mówiącą po polsku, oraz instalacja celownika wcale mi go nie zmieniła. Pozdrawiam. _Aslain_logs.zip Edit: Wszystko już jasne, temat do zamknięcia.
×