Jump to content

Zwierzak220

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Zwierzak220

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Zwierzak220

  wywala do pulpitu

  Rozwiązanie bardziej tyczyło wywalania tuż po zalogowaniu i prawie 90% szansy na wywalenie po bitwie. Jeśli wywala po bitwie mimo ustawienia minimalistycznego hangaru to jest inny problem. A nie do końca może być związany z addonami. Mnie po bitwie wywala 1x na 2-3 dni ale ja wiem, że to przez FF który czasem nie zwalnia mi obszaru pamięci po wyłączeniu.
 2. Zwierzak220

  wywala do pulpitu

  Update do mojego posta: Aktualnie na gram na paczce 1.0.2.1 ustawiając opcję minimalistycznego hangaru (czołg na czarnym tle, jest to ustawienie z paczki). Nic złego się nie dzieje, logowanie ok, powroty do hangaru po bitwie bez problemu. Wydaje mi się, że problem stwarza "oczo wybijający" hangar z dzisiejszego update. Kiedyś już taki problem był a dodatkowo skutkował sporym obciążeniem grafiki. Klepie WoT 2h i nie widziałem błędu.
 3. Zwierzak220

  wywala do pulpitu

  Miałem ten błąd. Wywalało po zalogowaniu na EU1 w 100%, losowo dało się zalogować na EU2 ale na 100% wywalało po bitwie. Wyłączyłem karuzelę z XVM to ustąpiło. Tak z 10x próbowałem czy wywali po zalogowaniu i jest ok. Walk zrobiłem 4 i też było ok. update: Jednak nadal potrafi wywalić po walce do pulpitu. Ale przynajmniej da się bezproblemowo zalogować.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.