Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

TomaszS

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TomaszS

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Cześć Aslain, Nie myślałeś nad zmianą zarabiaczki na reklamach? AdFly jest ok, z tym że reklamy(na które dużego wpływu nie masz) są bardzo mylące i ktoś może wpaść w abonament(ss)... za każdym razem pokazują sie reklamy aby wpisać nr. telefonu... Może poszukać zarabiaczki która wyświetla reklamy podobne do tych które są na Wetransfer... Druga sprawa to mały błąd na stronie głównej forum... W polskim dziale World Of Tanks masz dwie zakładki "Dyskusja ogólna", jedna odsyła do dyskusji o Wot, druga o WoWs;) Pozdrawiam;)
 2. ok, dziękuje za informacje;)
 3. Cześć, właśnie zauważyłem że w paczce pojawił się ten mod. Ktoś inny go wydał i nie śledzi już graczy?
 4. Dzięki wielkie za informacje.
 5. Cześć, całkiem niedawno razem z Twoja paczką mogłem zainstalować mod z którym przyjemnie się wykonywało misje osobiste na tanki... teraz albo nie widzę tego modu na liście bo go usunąłeś z paczki albo nie widzę bo ślepy jestem... wrzucę screena z modem i mógłby ktoś podać nazwę tego modu? chodzi o info dot. misji nad czatem pozdrawiam.