Jump to content

Metafan

Regular Member
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Country

  Poland

Posts posted by Metafan

 1. On 4/14/2020 at 8:19 PM, marigo42 said:

  Ja mam TSa oraz Discorda i często używam jak gram jako najemnik na twierdzach. W klanie natomiast panuje jeszcze "średniowiecze" i mówienie o TSie i Discordzie jest herezją:lol: W sumie to nie wiem dlaczego jest taki opór przed tymi programikami. Ten wotowski to lipa, bo często przerywa i nic nie wiadomo co się mówi..

  heh co się bedziesz szlajał w średniowieczu,daj nick na grze i wyśle Ci zapke do klanu ;)

 2. 18 hours ago, marigo42 said:

   

  Mam też przy okazji pytanie, czy istnieje jakiś mod do gry, który powoduje że nie trzeba  za każdym razem wciskać "Q" jak chcę coś powiedzieć do klanowiczów przez czat głosowy WoT? Sprawia mi to problem, szczególnie w trakcie rozgrywki gdzie np. muszę jednocześnie pingać na minimapie, mówić i wciskać klawisze ruchu bo np. wycofuję się. Wiem że jest TS i Discord, ale moi klanowicze to taki "beton":grimace: i nie chcą tych zewnętrznych programów instalować. Używają czatu wotowskiego. Chodzi  mi, aby można było czat włączyć jakimś klawiszem i mówić przez czat (bez naciskania "Q"), albo wyłączyć. Czasem mam dość i ochotę na zmianę klanu przez to:smiley:   Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam  _Parsifal_

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ja tylko odnośnie klanu,jak im nie odpowiada to niech nie instaluja TS-a,ale bez niego nie beda grali proste,jasli jestes tam kims znaczącym to Twoje zdanie powinno miec znaczenie,jesli nie chcą TS-a to nie pingaj na mapie,niech sonie sami rozstawiają i zobaczą z jakim problemem się zmagasz.

  TS wcale nie jest trudny,nie obciąża systemu i jest wygodny,tymbardziej byłby dla Ciebie bo ma aktywację głosem.

  A jak Ci klan nie odpowiada to zapraszam do nas,nick taki sam na grze.

   

  PS: Aslain nie krzycz za offtop

 3. Dwie sprawy.

  1.Po zmianach w szóstym zmyśle nie wiem gdzie teraz podmienic obrazek który jest wyświetlany,zawsze podmieniałem go sobie sam w odpowiednim folderze,teraz go tam nie ma.Więc czy jest opcja aby dodać do paczki ikonkę którą tu dołączę do posta? 

   

  2.Na screenie widać który celownik serwerowy sobie wybrałem,czy jest opcja właczania i wyłaczania go,i czy da się to gdzieś ustawić?

  SixthSense.png

  serv.PNG

 4. Musiałbyś próbować grzebać w pliku markersAlivenormal.xc w linijkach ratingu,można zmienić jej wygląd i chyba położenie,a co do innych OTM to sa one stworzone przez różnych moderów i są to prace autorskie a Aslain ich nie modyfikuje tylko dodaje do paczki,ale OTM każdego autora da się modyfikować pod siebie

 5. 59 minutes ago, mikeus said:

  no tak, wchodzę na stronę z modami od Aslaina, nie działają, a w dyskusji o tym, że nie działają, jakiś gość pisze, że można grać bez modów przecież, a w ogóle to idź na grzyby... po cholerę tu siedzisz, czemu jeszcze nie łazisz po lesie? kompleksy leczysz? 

  synek byłem na grzybach z rana,jak wstawałes do szkoły to miałem pełne wiadro,potem pojechałem na rybki,coś tam brało, i nie spinam się że mi mody nie działaja i nie robię afery jak niektórzy że trzeba dostawcę modów zmienic,zobaczymy jak WG zablokuje mody całkowicie to pewnie odinstalujecie grę

  • Like 2
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.