Jump to content

Problem z instalacją modów


Recommended Posts

Witam,

 

Mam problem z instalacją modów. Problem pojawił się po aktualizacji WoT'a do wersji 9.10.

Podczas próby instalacji pojawia się błąd (załącznik).

Sprawdziłem i takiego folderu nigdzie nie ma (zaznaczałem również opcję: Pokaż ukryte foldery).

Folderów z logami, ani plików: _Aslain_logs.zip oraz python.log nie ma.

 

Wybierałem również opcje:

-Czysta instalacja,

-Wyczyść katalog Aslains_DLC_cach

-zresetuj ustawienia w grze

Niestety to nie pomogło.

 

Dla testu ręcznie utworzyłem folder Aslain_Custom_mods w C:\Games\World_of_Tanks i instalacja zakańczała się bez błędu, ale ani mody nie działały, ani nie było ich widać w res_mods.

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

 

Pozdrawiam

post-8888-0-62695900-1441441560_thumb.jp

Link to comment

Podłączam się pod temat.

Po raz kolejny chciałem zainstalować Twoją paczkę modów.

Wszystko jak zawsze uzupełnione, Po instalacji uruchomiłem WOT i nie zauważyłem, by jakiekolwiek mody były zainstalowane.

W związku z tym sprawdziłem czy coś się zainstalowało.

W folderze gdzie powinny być zmiany (res_mods) nie ma ani śladu najnowszych modów.

Wyszukując pliki po godzinie instalacji zauważyłem, że pliki trafiły do odpowiednich folderów, po czym z nieznanych przyczyn instalator na końcu procesu zawinął wszystkie zmiany.

Rozwiązanie niestety jest niemiłe.

Mam zainstalowany Comodo Internet Security, który bez pytania (pomimo, że już milion razy dodałem instalator Aslaina do zaufanych) dodał wszystkie zmiany do Sandbox'a.

W związku z tym prośba o weryfikację czy oby nie masz też zainstalowanego Comodo.

U mnie zadziało się tak, ponieważ zostawiłem Comodo w "tryb gry" w czasie instalacji.

Przed chwilą zrobiłem instalację w normalnym trybie antywirusa - oczywiście 10 razy zapytał czy ufam wydawcy i sukces, mody zainstalowane ;)

Mam nadzieję, że pomogłem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.