Jump to content

graczwot-a

 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About graczwot-a

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Białystok
 1. graczwot-a

  backup paczki

  Nie powiedziałem że mam grę na partycji systemowej bo nie mam, powiedziałem w razie przeinstalowania systemu lub wota bo ja jak robię format czyszczę też folder z grami na partycji D ale to już mało ważne :) Btw u mnie folder backup jest pusty więc jak mam z niego zrobić backup ?
 2. graczwot-a

  backup paczki

  Siema, czy jest możliwość zrobienia backup-a paczki żebym nie musiał od nowa wszystkiego wybierać, na wypadek format-a windy czy reinstalki wota ?
 3. graczwot-a

  Wyrzuca po bitwie na drugim koncie

  Dziwne jest tylko to że ja na swoim koncie grałem bez żadnych problemów, ale to już mało ważne. Dobrze że wszystko działa, jeszcze raz dzięki, cześć.
 4. graczwot-a

  Wyrzuca po bitwie na drugim koncie

  No i to było to ! Teraz mój syn na drugim koncie gra i jest bez zawieszania, dzięki za pomoc :)
 5. graczwot-a

  Wyrzuca po bitwie na drugim koncie

  No zakręciłem się a czytałem że trzeba te logi dołączyć sorry. Aslains_WoT_Logs.zip
 6. Witam, jak w temacie po zalogowaniu się do drugiego konta przez klienta gry, po każdej bitwie gra się zawiesza, czym to może być spowodowane ? Bez modów działa normalnie.
 7. graczwot-a

  Ocena osobista zamiast wn8

  Już mam, jak w chrome biorę tłumaczenie na PL nie działa przycisk ustawienia trzeba po rusku otworzyć i dopiero przetłumaczyć jak coś. Dzięki.
 8. Siema, w panelach w bitwie oraz przed bitwą mam pokazaną ocenę osobistą graczy a nie wn8 jak to zmienić ? Pozdrawiam
 9. Zrobiłem jak piszesz ale nie pomogło. Metodą prób i błędów chyba rozwiązałem ten problem, usuwam ten plik o który chodzi "cache.json" podczas instalacji wtedy gdy wyskakuje to ostrzeżenie i wtedy instalacja kończy się powodzeniem. Nie wiem tylko czy wszystko instaluję się tak jak należy.
 10. Witam, podczas instalacji wyskakuje błąd 183 (plik błąd). Po wybraniu ignoruj wyskakuję kolejne okno(plik błąd1), później już można tylko anulować. Dzieje się to od aktualizacji #02. To coś u mnie czy coś z paczką nie tak ? Pozdro _Aslains_Installer.log python.log xvm.log
 11. graczwot-a

  Brak możliwości dekorowania choinki

  Ok. Po usunięciu Hangman choinka działa. Pozdro
 12. graczwot-a

  Brak możliwości dekorowania choinki

  Podłącze się do tematu też mam to samo. Powiadomienia zawsze miałem wyłączone (zawsze przed wejściem do gry sam sprawdzam ). _Aslain_logs.zip python.log xvm.log Dodam że odinstalowałem modpack-a i działa.
 13. Expres odpowiedź. Strzał w dychę antivir blokował. Dziwne bo używam Pandy i nigdy nie blokowała. Dzięki.
 14. Witam, używam twojego modpacka od dawna, wszystko było ok aż do dziś pojawia mi się taki błąd po tym jak wybiorę język(załączam plik). To mój komp czy coś z modpackiem ? Pozdro
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.