Jump to content

HEGMAN

Regular Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Czech Republic

Everything posted by HEGMAN

 1. W opcjach gry masz zakładkę celownik i tam sobie wszystko ustawiasz. 1 Marker jest stały i nie zmienia koloru podczas celowania ,choć sam może być różnych kolorów. 2 Marker jest tym,który zależnie od wycelowania zmienia kolory od czerwonego przez pomarańczowy do zielonego. https://worldoftanks.eu/pl/content/guide/newcomers-guide/game_controls/ Prościej się nie da ;)
 2. Zainstaluj sobie celownik Taipan2 i pokombinuj z ustawieniami.Ten celownik chyba najlepiej wyświetla info o możliwej penetracji i to w różnych konfiguracjach.
 3. Jeśli grasz na najniższych ustawieniach,nie instaluj xvm bo to nie pojedzie ;)
 4. Hej Wydaje mi się ,że problem wynika z dodania do panelu graczy,opcji oznak biegłości. Wcześniej nie było tego problemu (mimo anonymizera) od dwóch dni jest z tym problem. Osobiście mimo ,że nie używam anonymizera ,to po każdej bitwie mam przy nicku "oczko" i informację ,że moje statystki i nick ,nie są widoczne dla innych graczy.
 5. Sprawdź sobie w ustawieniach grafiki (zmień kolory na niestandardowe)
 6. Aslain ,problem z poruszającym się OTM czołgów jest już opisany na forum WoT. http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/708889-ruszajaca-sie-ikona-pojazdu/page__p__16985757#entry16985757 Chodzi o to ,że przy poruszaniu myszką w obojętnie jakim trybie ,ikonki ,nazwa gracza,czołgu ,również wykonuje minimalny ruch i wygląda to jakby obraz "pływał"
 7. Zainstalować i aktywować XVM Potem będziesz mógł zaznaczać sektory i "malować szlaczki" na minimapie
 8. Wyczyść oba katalogi res_mods i mods ,dopiero później zainstaluj nowe z paczki. W opcjach gry włącz/wyłącz ustawienia odnośnie wyświetlania informacji przy panelu modułów ( z lewej strony na dole)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.